Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol csókoljam meg és hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol csókoljam meg és hogy szedjem rá?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok,mint már mondtam szakitott velem nemrégóta a barátnőm és szeretném visszakapni,szeretném megcsókolni,és akkor lehet visszahóditanám ,csak olyan helyen ahol senki nem látja senki,hogy vegyem rá erre a dologra?Adjatok tippeket
2010. szept. 24. 10:20
 1/6 Réti bubuzér ***** válasza:
Egy puszi a arra a szájára, amelyikkel az árnyékszéken beszél.
2010. szept. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de szerintem ezt még nem engedné mert én 12 éves vagyok ő meg 11,és kicsit szokatlan lenne mert sohasem mutatta mesztelenül magát nekem.Meg ezt egy olyan helyen kell ahol ténleg nincs semmi.Amugy meg szerintem egy 12 évesnek még korai.Valami más ötletet kérek
2010. szept. 24. 10:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elsőre ne hallgass! Ha vissza akarod kapni, akkor előbb beszélj vele, hogy Te szereted és szeretnéd, ha újra összejönnétek, és ha Ő is beleegyezik, akkor lehet gondolkodni a puszin.
2010. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Réti bubuzér ***** válasza:

Nabazz, ekkora egy irónia-fogyatékos társaságot...

Leírom: menjél inkább játszani a haverjaiddal, erre meg még ráérsz 1-2 évig.

2010. szept. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előzőnél a pont :)
2010. szept. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Istenem, olyan cuki vagy :) mindjárt megeszlek ..
2010. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!