Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, volt már olyan párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan párotok akinek vékonyabb volt a karja, és a combja mint a tiétek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy a nőknek általában vastagabb a combjuk mint a férfiaknak, még akkor is ha a nő alacsonyabb, és kb egyforma alkatúak.


Ha igen, mennyire zavar?



2022. aug. 14. 13:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Combba előfordul, de ha egy csajnak a karja vastag akkor az 1000/999x nem az izom miatt van.
2022. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%

Volt, és rohadtul zavart, szánalmas volt (az ő részéről természetesen).


A mostani párom is vékony, de mégis mindene vastagabb, mint nekem.

2022. aug. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem, aki nálam vékonyabb az számomra nem elég férfias, vonzó, az ölébe se mernék ülni. Sportos az alkatom, mindig is erős, izmos, combos párjaim voltak és van jelenleg is.
2022. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3. De gondolom te is belátod, hogyha a 40-es karom kisseb mint a csajé, akkor ott nem épp az én hibám.
2022. aug. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

4. Elég sok variancia létezik, hogy ki-kinek tetszik, vagy, hogy egyáltalán mérvadó e ez. Minden zsák megtalálhatja a foltját...

3.

2022. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%

4


Azt remélem belátod, hogy a vékony, nem extrémre edzett karom nagyobb mint a pasié, az nem épp az én szégyenem. Akinek férfi létére még az enyémnél is kisebb karja van, egy merő szánalom. Ráadásul amikor tényleg olyan barátom volt, akinek kisebb, még nem is edzettem egyáltalán, szóval női viszonylatban is pálcika karom volt.

2022. aug. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6. Csak itt se mindegy hogy a csajnak 20 centis a karja vagy 50 :D
2022. aug. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7. 3 vagyok. Megmértem kíváncsiságból. Minőségi anyagból van, s 35 cm. :)
2022. aug. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%
Férfi vagyok 35cm-es karral. Évek óta edzek, ennyit tudtam kihozni magamból. Emiatt tényleg szánalmasnak kellene magam érezni?
2022. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, megmértem a karom: 24 cm

És úgy ennyi, hogy edzek, 8 kilós egykezessel bicepszezek, szóval el lehet képzelni, hogy edzés nélkül milyen karom volt. Szóval ja, akinek férfi létére nincs ekkora, az nyamvadt.

2022. aug. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!