Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy érzek valamit iránta? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy szerelmes lettem az egyik osztálytársamba. 1 éve vagyunk osztálytársak.Fogalmam sincs hogy ő érez e valamit. Facebookon szokott "lájkolgatni", meg kommenteket írni és a suliban is szoktunk néha beszélgetni. Most van az utolsó évünk(12.)

Hogy mondjam el neki, hogy érzek valamit iránta?

(félek a visszautasítástól :S )


előre is köszi :)


2010. szept. 23. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

hát sajnos a visszautasítás esélye fentáll, de szerintem hívd el egy négyszemközti beszélgetésre, mond meg neki, hogy te többet érzel iránta mint barátság és hogy nem-e menne el veled valamikor valahova :)

sok sikert

19/F

2010. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ha ő visszautasít, akkor utána minden nap találkozunk a suliban.... az utána nem lesz egy kicsit kínos ? :S (hjjaajj... félek:S)
2010. szept. 23. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
megint én vagyok, lehet kicsit kínos lesz egy idejig, nekem ugyanez volt, csak nem osztálytársal, de a folyosón mindig találkoztam a csajjal és hát elég rossz érzés volt, de egy héttel késöbb már nem volt kínos :D azt a kb 1 hetet kell túlélni aztán megint oldódik a hangulat és attól még lehettek jóban :)
2010. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :D
2010. szept. 24. 07:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Jajjj de utálom ezt az "attól még lehetünk jóban"... nekem egyáltalán nem ez a véleményem..én beleszerettem az egyik barátomba, és ezt kaptam válaszként, hát nem esett vmi jól, mert én teljesen félreértelmeztem a közeledését. És ő még ennek ellenére is jóban akar velem lenni.. nem tudom, hogy nekem menni fog e ezek után.. ha meleltte vagyok, mindig azt érzem, hogy nem vagyok neki elég jó, remélem az idő segit. Bocsi az offért

Ennek ellenére sztem próbáld meg, mert utána bánni fogod, ha nem jön össze, lesz majd másik lány. Gondolj arra, hogy majd bánhatja mit hagy ki:P

2010. szept. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!