Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel most mnegcsalom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel most mnegcsalom a barátomat?

Figyelt kérdés

Na az van hogy több mint 3 év után vége lett a volt barátommal.Tudom hogy mi mindörökké szeretni fogjuk egymást, ha nem is örökké de még sokáig az biztos!

Mi együtt terveztük a jövőnket!

Csak vége lett mert már nem bírtunk együtt meg lenni.Már az is baj volt ha más fiúval szóba álltam!Ez miatt lett vége hogy szóba álltam valakivel ő pedig megütötte azt a fiút én meg egy qrva voltam.

Nagyon sajnálom hogy vége lett!Na de a lényeg hogy több mint egy hónapja van egy barátom nagyon jó vele annyira szeretem mint a régit, de az ő helyét senki nem foglalhatja el!

A régi nekem mindenben az első volt.

:(

Na és ha velem van a barátom szinte eszembe sincs de ha nem vagyunk együtt akkor rágondolom, néha néha még sírok is!

Megvannak a közös képeink a gépen ha azokat nézem csak rosszabb!

Mit tehetek ez ellen?

És most megcsalom ezzel a barátomat érzelmileg?


2010. szept. 23. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
nem, de egy büdös krva vagy ha mást szeretsz és mással kefélsz
2010. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szeretem a mostani barátomat nagyon szeretem nem szeretném elveszíteni de szeretem a régi páromat mert mély nyomokat hagyott bennem amit nem tudok elfelejteni, pedig már 5hónapja vége!
2010. szept. 23. 16:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen. Inkább maradj egyedül egy időre.
2010. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igazából a régi barátodat szereted, vagyis jobban mint a mostanit.

És ezt nem értem hogy hogy tudsz mással lenni hogyha mást szeretsz? (Nem úgy értem hogy nagy baj hanem hogy nekem nem is lenne kedvem mással lenni.) Akkor magyarul hazudsz neki érzelmileg. Nem megcsalod hanem hazudsz. :S

2010. szept. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem az. Hiszen biztos érez valamit a mostani pasija iránt is. Legyél boldog vele hidd el az idő enyhíti a fájdalmat. Csak sajnos lassan.:S
2010. szept. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A régi képeket töröld,vagy legalább a srácot róluk.És hagyd a régit a francba volt elmult kész vége.
2010. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%
De bírom mikor jobban tudjátok hogy más hogy érez mint ő...
2010. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De mi már soha nem leszünk együtt!!!

Neki is van új nője!!!

Most mit keseregnék egyedül!

Tudom már hogy nem a volt barátom volt számomra a nagy ő!

És viszont a mostani is úgyanolyan rendes kedves mint ő és szeretem nagyon!Nem hazudok neki!

Ő is szeret!

Viszont hogy hazudnék hát nem tudom!

Ez az mit tehetnék hogy kiverjem a fejemből??

2010. szept. 23. 16:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is maradj a mostanival.Lehet,hogy még érzel az exed iránt valamit,de ha ilyen féltékeny és nem veszi figyelembe neked ez hogy esik akkor az már nagy baj.Ha visszamennél hozzá lehet ugyanugy folytatódna minden régi dolog.Ne gondolj rá és töröld ki azokat a képeket.

Gondolom Te sem örülnél ha az uj barátod az exét nézegetné folyamatosan.

2010. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"de az ő helyét senki nem foglalhatja el!"


...innentől kezdve mit akarsz akkor?

2010. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!