Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon felek

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon felek

Figyelt kérdés
penteken voltam 1 bulin,es leultem 1 szekre beszelgetni a ahverokal erre 1 hue gyerek elobe allt es ugy tett mintha d*got volna,erre en elloktem magamtol es kimentem.Nah de az h EN NEM VAGYOK MELEG,csajokat szeretem de most 2 ora mulva szuloertekezlet lessz es felek h valameik szulo latta(hazi buli volt) es ha beszamol neki anyumnak :S ,es felek h azt hiszi rolam h b*zi vok de nem igy van,es meg az is h a suliban is ezzel piszkalnak:@.Mit tegyek most ???
2010. szept. 23. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesznek olyan hülyék, hogy egy gyerekes viccet komolyan vegyenek.
2010. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehettek v 13évesek.

Muterom előtt már majdnem lekapott 1 haverom amikor fékezett a busz. Akk poénból rácsapott a seggemre. Nincs ebbe semmi aza lényeg h te tudod magadról h mizu. Ne másnak bizonyíts.

18/F

2010. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:) igen 13 eves vok ,es megfogadom azt amit az utolso mondot,koszonom
2010. szept. 23. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!