Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vennél olyan parfümöt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vennél olyan parfümöt a párodnak, amilyet az exed viselt és te nagyon szeretted?

Figyelt kérdés
az exem parfümjét imádtam, keveset találok jó illatúnak, de ezt az egyet szeretem. gondoltam veszek a páromnak a születésnapjára, de nem mondom meg, hogy az exem is ezt viselte. nem vagyok már belé szerelmes, tehát nem azért venném, hogy rá emlékeztessen a párom(bár néha eszembe jutna róla). szerintetek ez nem gáz? gondolom ha megtudná a párom elég mérges lenne, vagyis inkább sértett azt hiszem(bár kitől tudná meg ugye...).
2010. szept. 23. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem az exed miatt szereted az illatát, rendben van.
2010. szept. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dark Angel1987 válasza:
Szerintem annyi különböző és jó illat kapható ma már, hogy nem kellene az exed parfümjét megvenni. Akárhogy is tiltakozol ellene, úgyis eszedbe jutna róla. Lehet pont akkor, mikor nem is várnád.
2010. szept. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem keress valami más jóillatút, én nem bírnám elviselni ha az exem illatát érezném azon akit a legjobban szeretek és mindig a másik jutna eszembe róla.
2010. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ú, ez dúrva... na ne már azért.
2010. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Holdtündér ***** válasza:
Félő hogy én elkezdenék undorodni az emberkémtől ha olyan illata lenni mint annak a pöcccsssnek. De te tudod.
2010. szept. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán, ha már nem szeretem, és az illatot nem kötöttem össze véglegesen az exemmel.
2010. szept. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg vérig sértődnék, nekem nagyon nem tetszene a dolog:S 21/L
2010. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!