Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a kecske...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a kecske jóllakjon?

Figyelt kérdés

A párom azt kéri, hogy rendszeresen fenekeljem el.


Kinek volt már ilyen tapasztalata és hogy reagált rá?


2010. szept. 22. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem vonzanak az efféle perverzitások, bennem tutira elmúlna a szerelem, ha egy pasi ilyesmire vágyna.
2010. szept. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
:) Ha nem esik nehezedre, akkor tedd meg. Most elgondolkodtam, mit csinálnék, ha a férjem ezt kérné. Meglepetésemben valószínűleg megpróbálnám, de sztem a röhögéstől nem tudnám tovább csinálni (ő pedig jól megsértődne).
2010. szept. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. De ha komolyan ezt igényelné, én nagyot csalódnék benne, és nem azért mert prűd vagyok (nem vagyok az), hanem ez engem sem vonz.
2010. szept. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Tapasztalatom nincs. Biztos hülye képet vágnék, ha ilyet kérne.

Azért biztos legalább megpróbálkoznék vele. Próbálj poénosan hozzáállni, keress valamit a hétköznapi életetekből, amit elmulasztott és emiatt fenekeld el. Mert gondolom nem szimplán fenekelést kér, hanem körítést is hozzá, azaz szídást stb...

2010. szept. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

és ez ebbe a kategóriába illik szerinted?!

Fenekeld el, esetleg vibrizd meg aazt a perverz pics*ját!

2010. szept. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak nem valami vezető beosztásban van?Általában az ilyen palik válnak ilyenekké:)Munkahelyen vezető,szexben alárendelt szerep,fasza:)
2010. szept. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
imádom ütni a kis párom nem épp kicsi hátsóját. ja, és ő pasi. és tűri. :D
2010. szept. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs ellenedre a dolog, tedd meg neki (örömet szereznél vele, az meg sose baj).

Ha nem akarod, akkor is vállald be egyszer, és vigyél bele kicsit nagyobb erőt egyik-másik ütésbe (pl. nadrágszijj), mint ahogy szeretné, hátha elmegy tőle a kedve.

Ha egyből elutasitod, van rá esélyed, hogy mással fogja kipróbálni.

Ha meg belefér a másik partner, inkább vele csináltasd a piszkos munkát. Esetleg valami alkalomra rendelhetnél egy ''dominát'' és végignézhetnéd, ahogy agyonveri. :)

Ha nem fér bele a harmadik személy (vagy túl drága), akkor próbáld ki a másodikat (szerintem)...

2010. szept. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. okt. 8. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!