Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az "édes négyesben" lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "édes négyesben" lévő Martin típusú srácoknak szerintetek milyen csajok/nők jönnek be?

Figyelt kérdés
lécci ne cikizzetek...
2010. szept. 22. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Az volt kiírva a neve alá h a szőkéket szereti.
2010. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan latinos. Mint pl. Ricky Martin.
2010. szept. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

martint vállalom addig is míg ezen gondolkodtok


23L

2010. szept. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ricky már elúszott,ha csak nem vagy srác.

Martinra vissza térve,ha az életben is így viselkedik,most nem a tegnapi csókra értettem,hanem általában akkor isten ments!Pedig én a fekete srácokra bukom.Tudja magáról,h jó és rossz irányba indult el.Egy igazi csaj mint én is,úgy gondolom nem erre bukik.Én erősen a barna vonalat képviselem.......Ricky miatt pedig még mindig sír a szívem,h nem egy csaj élvezheti annak az isteni testnek a gyönyöreit:(:(:(

2010. szept. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Egyébként csaj vagyok!


Azért írtam ki a kérdést, mert az ex-pasim egy az egyben ilyen típusú volt. Kicsit hasonlít a kinézetére (leszámítva a "barnaságot") de a szavai, a mozdulatai, reagálásai egy az egyben megegyezik! Még a szájának a mozgása, ahogy tartja a kezét, a testtartása...stb... félelmetes...


Tegnap kapcsolgattam a tv-t és véletlenül néztem csak bele a műsorba.


Tulajdonképpen csak segítséget kérnék, mert az exem nagyon kicseszett velem, így vissza akarok vágni neki, ha majd egyszer lesz rá alkalmam...tudjátok...női büszkeség! :) Valami olyasmit szeretnék, hogy érezne, elkapkodta a döntését... (mikor lecserélt egy másik lányért nem mondta meg, hogy mi volt a baj, hanem terelt... és ez engem nagyon zavart, mert nem tudtam hová tenni a dolgot)


Segítetek a "bosszúállásban"? :))))))


"Martinra vissza térve,ha az életben is így viselkedik,most nem a tegnapi csókra értettem,hanem általában akkor isten ments!...Tudja magáról,h jó és rossz irányba indult el."


Kicsit kifejtenéd bővebben? Tegnap csak a végét csíptem el...

2010. szept. 23. 11:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Hiába hasonlít a két pasi egymásra, biztos hogy teljesen különböző egyéniségek.

Az exed aki csak kihasznált, nem hiszem, hogy érdemes bosszút állni. Majd visszakapja máshonnan, hidd el!

2010. szept. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Igen,szerintem is hagyd a pocsába.Akkor fog koppani amikor te évek múltán még mindig bombázó vagy és az ő csaja meg 1 trampli.Ne pazarold az energiád rá,inkább az újak felé koncentrálj.Hidd el megéri áén már csak tudom!!!!

A rossz iránnyal pedig csak annyit szerettem volna mondani,h tudja magáról,h jó pasi és a viselkedésével pedig elrontja,a kisiskolások csinálják ezt amit ő és a másik 2 pasi. Mert én mint 31 éves csaj,azok a pasik akik ilyen gyerekesen viselkednek azok labdába sem rúghatnak.Nem tudom,h valójában ilyen e v. csak a műsor kedvéért vette fel ezt a szerepet.De annyit tudok,ezzel nem növelte a rajongó táborát,mert ha pl. ő csinálta volna a sétarepülős randit és ő viselkedne úgy mint az a srác,akkor tuti az ország mindencsaja bugyit cserélne minden órában.

2010. szept. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!