Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem nézett a szembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nézett a szembe?

Figyelt kérdés
Ma beszélgettem egy fiúval,most mindegy,hogy kicsoda,de elég furi volt,mert nagyon ritkán beszélünk,ráadásul a nevemet is kimondta,de a szemembe nem nézett,vagy nem mert nézni.De miért?:S
2010. szept. 22. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
vannak emberek akik nem szoktak más szemébe nézni. egy barátnőm is ilyen. beszélek vele és mindíg másfele néz. egyszer megkérdeztem, hogy miért csinálja, és azt mondta, hogy ő egyszerűen csak ilyen. lehet, hogy ez a fiú is ilyen. ennyi.
2010. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet,hogy a barátnőmmel voltam,és csak rá nézett,az én szemkontaktusomat kerülte....
2010. szept. 22. 18:50
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor nem érdekled , ennyire nehéz??
2010. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert a te szemedtől kellemesen kusza érzések kavarognak benne.
2010. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz normálisan válaszolni,nem kell,köszi.Én egy szóval se írtam,hogy tetszeni akarok neki,sőt,örülnék ha inkább nem,de az az érzésem,hogy igen:S
2010. szept. 22. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:
én se birok egy ember szemébe nézni őszintén szólva. kivéve a barátnőmébe, de ővele már 10 éve vagyok összezárva általában naponta, az ő szeméből inkább csak olvasok. más emberen keresem azt a részletet, ami aranyos pl, vagy taszító. a ráncokból, az ajkak állásából is sok mindent levontam, a száj mozgásából. látod mennyi mindent lehet csinálni azon kívül hogy nézel egy tekintetet ami sok embernél egy üres nézés?
2010. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem tudok az emberek szemébe nézni.
2010. szept. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kedvel téged, de a barátnőd szimpatikusabb, és ezért tartja inkább vele a szemkontaktust.

Tuti, ez így van, általában azzal szemeznek az emberek, aki szimpi. Akitől nem akarsz semmit, attól elfordulsz, kerülöd a tekintetét.

2010. szept. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!