Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen srác, vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen srác, vagy az én igényeim túl nagyok?

Figyelt kérdés

Kinézetre: átlagos (legyen igényes, ápolt)

Testalkatra: csak ne legyen kövér

Magasságra: legyen magasabb nálam (168cm)

Szűz: igen, még az

Életkor: legyen annyi idős mint én vagy idősebb nálam (18 leszek nemsokára)


Bírom ha valaki viccelődik, és nem vesz minden dolgot komolyan.

És ha lehet, akkor ne legyen egoista :D

Komoly kapcsolatot akar és nem csak megb@szni.

Van életcélja, nem csak a buli-pia-csajok trió.


2010. szept. 22. 17:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

átlagos

vékonyabb,sportos

192

még az

18


többi stimmel

2010. szept. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem olyan nagy elvárások, talán csak a szüzesség. Szerintem elég sok ilyen srác van.

Mondanám, hogy ez mind igaz rám, de a komoly kapcsolatban még mindig bizonytalan vagyok, hogy akarom-e.

21F

2010. szept. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Elméletben én a koromat leszámítva mindenben megfelelnék neked. Szerintem nem túl nagyok az igényeid. Voltak már olyanok akiknek azt választam hogy túl nagyok az igényei de a tieid egyáltalán nem azok.
2010. szept. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Akit esetleg érdekelek, írjon légyszi privátban:)
2010. szept. 22. 20:38
 15/18 anonim ***** válasza:

Írnék privátban, de sajnos nem lehet, de ha gondolod írhatsz;)

Lássuk csak, a szüzesség az ami nem stimmel, a többi mind megvan. Nem is írnék magamról többet, mert a többiek csak fikáznának, hogy hazudok...


21/F

2010. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Nem nagyok az elvárásaid, csak pontosan tudod, hogy ki kell neked. :) Én megtaláltam a nekem megfelelőt. Nekem is ezek voltak a "kitételeim". :) Úgyhogy nyugi, létezik. :)
2010. szept. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem nagyon az igényeid :D Szerintem legalábbis.

A barátom igényes, ápolt, egyáltalán nem kövér, de nem is fújja el a szél, kellemes, sportos alkata van, magasabb nálam (bár én csak 162 cm vagyok, de ő 170 fölött van), a szüzességét velem vesztette el, és egy évvel idősebb nálam :)

Viccelődésben nincs hiány, viszont tud komoly lenni, ha arról van szó, egyáltalán nem egoista, komoly kapcsolatra hajt, ma vagyunk 7 hónaposak, de már korábban is mondta, hogy hosszú távra tervez velem. Van életcélja, és az említett trió nála úgy működik, hogy buli csak akkor, ha én is ott vagyok, pia csak mértékkel, csajokat illetően meg csak én :)

De már foglalt, bocsi :D De nyugi, van még bőven ilyen srác, én ismerek néhányat, bár a szüzességet illetően nem minden esetben vagyok biztos.

18L

2010. szept. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

pont ilyen vagyok:)

17/F(5 hónap és 18 leszek)

2010. szept. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!