Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem válaszolt? (részlete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszolt? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Írtam a Női Portálra az egyik szakértőnek egy kérdést. (szerelmi ügy, tehát a párterapeutának írtam) Azonban választ nem kaptam, pedig már hetek teltek el azóta.

Kérdés: ennyire bonyolultat kérdeztem vagy annyira sokan tesznek fel kérdéseket, hogy csak egy részét válaszolja meg?

(azóta több kérdésre is került már fel válasz, tehát nem szünetel a "szolgáltatás")


2010. szept. 22. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Csak azt nem tudod, hogy azok mikori kérdések. Valószínűleg milliószámra kapnak.
2010. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha annyi hülyeséget hordtál össze mint ebben a levélben akkor sztem ki sem nyitották leveled. Gondolom vannak barátnőid...kérdezd azoktól vagy édesanyádtól. puszi
2010. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
erre most én se tudok válaszolni.
2010. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt a bizonyos kérdést amit feltettem neki, ide nem véletlenül nem írtam ki, pont az olyan barmok miatt mint a kedves második válaszoló.

Akármilyen hihetetlen nem tinilány vagyok, és valóban egy elég bonyolult érzelmi és szexuális kötődésű dologról van szó. És nem arról hogy "úristen, Ferit válasszam-e vagy a Józsit"...

A többieknek köszi a választ...remélem, előbb sorra kerülök, minthogy már mindegy lenne

2010. szept. 22. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:

NLC-re írtál? Bár lényegtelen...

Szerintem ne nagyon számíts arra, hogy választ fogsz kapni. Az ehhez hasonló oldalakat nagyon sokan olvassák, ezért nagyon sokan írnak is. Gondolom kiválasztanak pár levelet és azokra válaszolnak.

2010. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!