Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A menstruációtól számított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruációtól számított hány nap múlva van egy lánynak peteérése? Meddig tart az?

Figyelt kérdés

És igaz, hogy akkor kívánósabbak?

Ne nézzetek le a kérdés miatt. :(


2010. szept. 21. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
menzesz után azthiszem 11-17dik napig vagy valahogy igy. nem tudom pontosan.de-e körül.
2010. szept. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ln menzesz után vagy kívánósabb.. :P

18/L

2010. szept. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyénenként teljesen változó!Én pl figyelem a peteérésem és 18-24-ig napig van!És 28 napra menstruálok4
2010. szept. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első dolog, hogy a ciklust a menzesz ELSŐ napjától számolják. Nem a menzesz végétől.

Normális ciklus esetén a következő menzesz várt időpontja előtt kb két héttel van peteérés.

Értsd: 28 napos ciklus esetén 14. napon, 35 napos ciklus esetén 21. napon.

De ez sosem teljesen biztos. Egyrészt egy lánynál is tolódhat, hisz nem vagyunk gépek, másrészt vkinek lehet hosszabb vagy rövidebb is a luteális szakasza (peteéréstől a menzeszig tartó szakasz).

Emellé jön még az is, hogy egy ciklus alatt megérhet több pete is (igaz ez ritka).


Szóval MINDIG védekezni kell!


Amúgy maga az ovuláció kb 36 óráig tart.

2010. szept. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!