Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nok, ratok milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, ratok milyen gyakran irnak ismeretlen ferfiak Facebookon / Instagramon?

Figyelt kérdés
2022. júl. 21. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon csak teljesen idegenek nem tudnak. AMúgy félévben egyszer posztolok, és akkor sokat mondtam, és az sem nyilvános, és kizárólag igen közeli barátok, rokonok doiolgaihoz szólok hozzá, azt is ritkán. Egy nagyon diszkrét fotó van rólam fent, amin alig látszom. Szóval nem, nem szoktak.


Instán egy darab fotó sincs rólam, másra használom.


Szóval, nem, nem szoktak rám írni hála ég.

2022. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem szoktak. Egy képem van fent, szintén nagyon ritkán posztolgatok. Instám meg nincs is.
2022. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Facebookon elég gyakran, főleg a 40-50+ korosztály, miközben fiatal és igényes nő vagyok. Nem értem, mit akarnak tőlem az ilyen emberek, legtöbbjük még helyesen írni sem tud…
2022. júl. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
#3 És mi lenne ha én írnék neked? Én még 30 alatt vagyok, a helyesírásom pedig hibátlan. 😏
2022. júl. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem szeretnek ismerkedni, párkapcsolatban vagyok, de azért köszönöm!
2022. júl. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, nem igazán szoktam nézegetni az engedélykérések mappát.
2022. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Belélegzem a levegő.

Levegő: Párkapcsolatban vagyok, de azért köszönöm!

2022. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Mert szerinted mit kene írnom, ha párom van?🤣
2022. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8 Semmi baj a válaszoddal. Nem is akartam tőled semmit, csak kìváncsiságból irtam, hogy mit fogsz rá mondani. :D
2022. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem elég korrekt választ adtam, vagy mi mást kellett volna? Van ennél ezer rosszabb és bunkobb válasz!
2022. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!