Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Irjatok segitetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Irjatok segitetek? Többi lent

Figyelt kérdés
17 éve lány vagyok,van egy fiu akit 9 éve korom óta ismerek,közeli szomszédok vagyunk,régen 5évvel ezelött a baratjaval voltam egy évet,most bevallota hogy akkor,szét ment az idegtöl hogy vele voltam nem vele,mostanában nagyon furcsán viselekedik velem,nagyon célozgat arra hogy ő szeret engem de nem meri be vallani arra várok egy honapja hogy mondja el nekem,amugy minden este kihiv meg ijenek,és mindig probalja elmondani csak nem meri,ojanokat mond nekem hogy,ha meglát engem egy fiuval ugyis beléköt,ugyhogy jobb ha ugy csinálom hogy ö ne lásson akkor,hogy akar valamit tenni csak nem teszi,meg tudja hogy én is akarok csak én sem teszem,meg hát sorolhatnám.Szerintetek kérdezzem meg? És ha beégek? Vagy mit tegyek?
2010. szept. 21. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Jah, de ne írásban kérdezd meg mert abban leragadtál az 5 évvel ezelőtti szinteden, vagy még azalatt.
2010. szept. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos,hogy akar valamit! Ha még mindig nem lép, akkor Te is léphetsz.:) Ne kérdezz tőle semmit, csak próbáld meg valahogy zavarba hozni, vagy simulj oda hozzá, és ha tetszik neki a dolog akkor hagyni fogja magát! :)



E.

2010. szept. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha ennyire egyértelmű a dolog mi a kérdés? ma este közeledj hozzá és csókold meg. ha nem akarja úgyis elfordul.
2010. szept. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor éghetsz be,ha ő beéget.Gyerekesen viselkedik.Kérdezd meg,hogy akar-e tőled valamit.Ha továbbra is kitér,akkor elkönyvelheted besz@ri nyuszinak,és többet ne menj ha kihív.
2010. szept. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amugy ma azt mondta nekem hogy ha hiv ki akkor mondjam azt neki hogy bocs de nem érek rá,mondom neki hogy ne hivj ki és kész,erre ő azt mondta nem ez igy nem jo hanem mondjam neki hogy nem megyek.A másik a hogy azt mondta hogy ne nevessek rá mert azzal cak bájolom.Áhhhhh nem értem ezt a fiut nagyon össze kavar.Szerintetek direkt csinálja vagy mi a baja?
2010. szept. 21. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!