Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van hogy valaki mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy valaki mindig az egyik exéhez hasonló emberekkel kezd kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mindegyikben van valami, (belső tulajdonság, hobbi) ami megvan a jelenlegi kapcsolatában. Nem minden tulajdonság, de valamelyik biztosan. Ennek mi lehet az oka?
2022. júl. 12. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mivel az embereknek általában van ízlése, van preferenciája is... tudatos és ösztönös egyaránt. Így elég esélyes nem fog állandóan tök különböző emberekkel összejönni.
2022. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Vázolom: az egyiknek uaz a hobbija mint nekem, a másik uúgy szereti az esőt, ahogy én, a harmadik uazon a munkahelyen dolgozik, ahol egykor én, és uaz a beosztása is, mint anno nekem volt. Elhiszem hogy vannak véletlenek, de ez már túlságosan sok és masoknak is feltűntek ezek.
2022. júl. 12. 15:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az amit az 1 ír, plusz: az ember önkéntelenűl is keresi és felismeri az azonos vonásokat amik az exben is megvoltak. Így lesz mindig hasonló, külsőleg és belsőleg is.
2022. júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak belső tulajdonságokban hasonlítanak rám. Mintha kiragadott volna belőlem tulajdonságokat, és másokból akarna összerakni.
2022. júl. 12. 15:21
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
A pszichológia szerint a legtöbben tudattalanul is olyan párt választanak, aki egy vagy több tekintetben nagyon hasonló az ellenkező nemű szülőre. Úgyhogy a párod igazából az ellenkező nemű szülejét kereste az exeiben és benned is. Ezért vannak hasonlóságok. S ezért van az, hogy sok nő, akinek zsarnok apja volt, egoista férfiakhoz vonzódik; még akkor is, ha utálta az apját.
2022. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de inkább az lenne a különös, ha egy közös se lenne bennetek. Gondolj bele, az ember vagy szereti az esőt, vagy nem. Tehát rohadt nagy esélye van annak, hogy pont abba a csoportba esik, mint te. Van még többezer ilyen dolog. Legalább egyben tuti, hogy egy csoportba estek. Valószínűség számítás 😉
2022. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Meg ne sértődj, de ezek azért nem feltétlenül annyira egyedi tulajdonságok. Ha a hobbid nem egy olyan dolog, amit összesen két ember űz az országban, akkor azért nem olyan nehéz két azonos hobbijú emberrel összejönni. Főleg, ha van az embernek egy zsánere.

Kifejezetten sok ember szereti az esőt.

Ugyanaz a munkahely: nekem az egyik exem is programozó meg a párom is. Egy ideig ugyanaz volt a munkahelyük. Ennek az volt az egyedüli oka, hogy amikor a párom váltani akart, egy olyan stabil munkahelyre volt szüksége, ahol nem cseszegetik folyamatosan, én meg történetesen tudtam erről a helyről az exem révén, hogy egy hót nyugis hely. Sőt, vannak olyan munkahelyek, ahol egy-egy területen dolgozó szakemberek 90%-a megfordul egyszer a karrierje alatt.


Most pár ilyen egyezés a nagy büdös semmit jelenti.

2022. júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se jelent semmit, simán lehet véletlen, hiszen nem arról van szó, hogy több mindenben hasonlítanak rád az exei, csak találsz egy-egy közös dolgot, ráadásul mindenkivel mást. Nehéz is lenne olyat találni, akivel abszolút semmi közös nincs bennetek.
2022. júl. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz. Német szőke feleségem volt aki végül is gyerek korától itt élt most meg egy fekete hajú thai nővel vagyok együtt 5 éve. Mondanom sem kell a jellemük sem egyforma. Na meg persze volt kalandom 18-60 évesig. Szerintem azok sem hasonlítottak az exemre. 47F.
2022. júl. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

1) Mert kevés a statisztikai esély nagyon különbözőeket választani. Magyarországon van kb. 2-4 féle csinos nőtípus, aminek a hazai lakosság nagy százaléka megfelel (fehér bőrű, világos/közepes színtónusú nők pl. kapásból majd a magyar nők 1/4-1/2-e).


2) Szülői minták.


3) Az ember magához küllemre hasonló társat keres tudat alatt.

2022. júl. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!