Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

199303 kérdése:

Szerintetek ez most mit jelent töle?

Figyelt kérdés
barátomal már 2honapja szakitotunk mert ö beleszeretet egy másik lányba aki szintén szerete de az meg most kibékült már egy honapja az exével. mi az exemel nagyon jo kapcsolatba maradtunk minden nap beszélünk msn-en vagy skypon orákat tegnap meg beszélüntk skypon és elkezdi nekem hogy. (most idézem öt) nem mondok semit de mutatok valamit. (L)(L)utána küldöt nekem egy ilyen ölelös macit meg egy csok jelet. erre megkérdeztem töle h miért csak mutat és nem mond semmit erre mondta h mert és h majd holnap elmagyarázza este. de ez mostmár igy ma este van. de én nem tudok addig várni azért irtam ezt igy most le nektek.:) ja és elköszönésnél még küldöt jopár ölelös macit meg szivecskét és virágos hangulatjelet. szerintetek most ki szeretne velem békülni vagy mit szeretne?:) a helyesirási hibákért bocsánat csak gyorsan irtam. és légyszives normális válaszokat elöre is köszi:) 17/L a srác 23
2010. szept. 21. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
és mondjuk, ha kiakarna veled békülni nem zavarna, hogy csak az után teszi, hogy ott hagyta a csaja?
2010. szept. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát egy kicsit de, mert igy most nem tudom h végülis szeret vagy nem:S és csak azért jöne e visza mert h nem akar egyedül lenni:S
2010. szept. 21. 11:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért vesszőket használhattál volna, hogy átlátható legyen a szöveged, az nem olyan rengeteg idő...

Szerintem csak játszik veled a srác. Ha akarsz, békülj ki vele, de én nem tenném. Aki egyszer otthagy, ott fog hagyni másodszor is.

2010. szept. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Réti bubuzér ***** válasza:
Nem szeret, csak nincs hova dugja a lompit...
2010. szept. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Erre van egy talalo mondas:


"Ha nincs ló, jó a szamar is!!!"


Ez legyen a szemed elött amikor megprobal levenni a labadrol es visszanyalni magat a labad köze.


26 F

2010. szept. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
értem... köszönöm. ez nem hangzik valami jol. szoval jobban járnék h ha kiakar békülni akkor nem békülök ki vele:S
2010. szept. 21. 12:06
 7/10 anonim ***** válasza:

12:03-as vagyok.

Szoval mi csak tanacsot tudunk adni azok alapjan amit te leirtal, ami igy nagyon keves. Te kell tudjad hogy mit akarasz es te vagy az aki tudja az egesz sztorit.

En annak a keves informacionak a fenyeben addtam azt a tanacsot hogy ez atbaszas lesz de a vegsö döntes a tied.

2010. szept. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 nagyviri ***** válasza:
Nekem is úgy tűnik, csak azért akar hozzád visszaszivárogni, mert dobta az aktuális csaja. Ha visszafogadod, és megint az útjába kerül egy másik lány, megint te leszel lepattintva. Legyen benned egy kis büszkeség is. "Fool me ones - shame on you, fool me twice - shame on me"
2010. szept. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Békülni akar, de csak azért amiket írtak fentebb, hogyha nincs ló jó a szamár is, vagy idegelni akarja az előző csaját, én sem békülnék ki vele, de a döntés rajtad áll.
2010. szept. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
értem köszönöm szépen. hát lehet igazatok van h cska addig kelenék neki aki nem jön más:S
2010. szept. 21. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!