Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval 10.-es vagyok.Van két fiú az osztályomban,akik nem tudom miért de szerintem nagyon nem kedvelnek.Órán ha valamit rosszul mondok elkezdenek hangosan kritizálni.Tavaly meg papírgalacsinokkal dobáltak.Nem csak engem egyedül,de engem a leghosszabb ideig.Mostanában észrevettem,hogy mind a ketten ,amikor másokkal beszélgetek,engem néznek..Alapjában véve mosolygós vagyok.A lányokkal kedvesebb vagyok mint a fiúkkal..lehet,hogy az első benyomás miatt ilyenek.Néha felidegesítenek és beszólok valami rondát pedig tudom,hogy figyelembe sem kéne vennem őket,és akkor majd abbahagyják..Igazából fogalmam sincs róla,hogy miért ilyenek..hisz nem is ismernek igazán..és nem hinném,hogy bunkó lettem volna velük..Másokat is megkérdeztem róla és azt mondják,hogy csak lekezelően bánok velük..Pedig szerintem egyáltalán semmilyen okot nem adtam rá,hogy így viselkedjenek velem...Szerintetek miért van ez?
2010. szept. 20. 21:21
 1/1 Kleincsillag ***** válasza:
Vagy egyszerűen Ők a bunkók vagy pedig tudod sok fiú ilyen idős korban egymásnak " teszi a fejét" hogy jajj én beszólta neki.......hidd el semmi komoly bajuk Veled.....de ez a fiúk egyik legdilisebb kora...tisztelet a kivételeknek...
2010. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!