Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti miért néztek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért néztek meg egy fiút?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok válaszát várom ha lehet. Szoval azt szeretném kérdezni, hogy miért néztek meg valakit, értem én ez alatt azt, hogy én megnézem pl a csinos lányokat, de megnézem a (elnézést) a nagyon csúnyákat is, mert hát azt meg muszáj megnézni. Tehát ha magamat nem sorolnám a nagyon csúnya közé és tegyük fel nem csúszott le a sliccem, akkor elképzelhető, hogy a másik ok miatt néznek engem a lányok ?
2010. szept. 20. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy mennyi pénze lehet. Ha nyitva a slicced, a tárcád is nyitva legyen.
2010. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
maybe
2010. szept. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát én bevallom neked, hogy a helyeseket nézem meg, bár a külső nem minden. Nem is azért nézem meg őket, mert kiakarok velük kezdeni.

23/L

2010. szept. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Általában azért szoktam megnézni valakit, mert jól néz ki...
2010. szept. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ha épp nincs barátod akkor azért eltudnátok velük képzelni magatokat?
2010. szept. 21. 14:32
 6/8 anonim ***** válasza:

nem feltétlen. =/

attól függ, mennyire néz ki jól. :D

amúgy is, belső kérdése, hogy eltudnám-e.

2010. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor úgy mondom, hogy saccperkb 1 órán keresztül kisebb nagyobb megszakításokkal nézgelődik:)

Egyébként ha ott tartunk, hogy belső stb, hát magam nem sorolnám az üresfejű... közé.

2010. szept. 21. 21:37
 8/8 anonim ***** válasza:
na úgy nagy az esélye, hogy tetszel neki ;)
2010. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!