Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Megismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Megismerkedtem egy lánnyal, aki később nagyon jó barátnőm lett. Tetszik a bátyja aki nagyon aranyos és kedves.

Figyelt kérdés
Már kétszer beszéltünk msn-en,egyszer találkoztunk(jött a tesójával mikor taliztunk)akkor nagyon aranyosan integettet es sutogva megkerdezte a hugatol,hogy hany eves vagyok:)Ahanyszor visszagondolok ezekre a pillanatokra mindig ugy emlekszem,hogy a szeme csillogot(de lehet,hogy csak kepzelem):xA baratnom szerint tetszek neki,de nekem fogalmam sincs.Mikor utoljara beszeltunk probaltam,hogy ra jojjon,hogy tetszik nekem.Irt egy olyat is,hogy szeretne velem talalkozni de ezt 2 nappal a beszelgetesunk elott irta(en nem vettem eszre).Es letagadta,azt mondta,hogy o nm irt olyat.Azota nem lattam fent msn-en.Lehet,hogy megremult attol,hogy tetszik nekem?
2010. szept. 20. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
barátnőd tesoját szertmhgyd mert ha szétmentek a tasőjávalaa barátságotok is megromlik bár ha ez megéri akkor te tudod
2010. szept. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ALMAIM PASIJA.Minden megvan benne amirol eddig csak almodoztam,amire vagytam:X.
2010. szept. 20. 17:21
 3/6 anonim válasza:
hát ha abrátnőd mondja h tetszel neki akkor biztosan úgy van :) a barátnőd tudja h tetszik a bátyja? mert ha igen akkor ő megtudja kérdezni h miért tagadta le h találkozni akar veled v miért nincs msnen :/
2010. szept. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egy masik baratnom mondta,aki elolvasta a chateleseinket:)

En mar megkertem egyszere a hugat de valahogy nm nagyon jon ossze:P

2010. szept. 20. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés nem volt már egyszer? Mintha tegnap is láttam volna valami hasonlót:)

32/N

2010. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jah...csak most ki van emelve:P
2010. szept. 26. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!