Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet tetszem még neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tetszem még neki?

Figyelt kérdés
Tavaly amikor új suliba kerültem megtetszettem a helyi szép fiúnak,minden jól alakult,de aztán jött az a bizonyos másik..a falu fiatal lotyója. Őt választotta. És most a csaja is abba a suliba került ahova ő és én,sokat vannak együtt,de amikor nincs vele a lány akkor észreveszem,hogy néz,de nem szimplán,hanem ahogy régen az elején nézett rám. Mostanában többször oda is jön hozzám,piszkálgatja a felsőmet,vagy a hajamat.Miért van ez?? Nem értem,hogyha ott van neki a barátnője akkor miért csinálja ezt?Több lánnyal nem csinál ilyent csak velem. Lehetséges,hogy tetszhetek még neki?
2010. szept. 20. 15:40
 1/5 Kamuuu ***** válasza:
Lehet hogy bejössz neki de viszont a másikkal meg dugni jó xD
2010. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kamuuu ***** válasza:
Viszont veled meg kapcsolatot akarna de mivel már a másikkal van ezért nem akarja "megbántani"
2010. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De szereti a barátnőjét. Bár sokat veszekednek,nyilvánosan is néha.
2010. szept. 20. 15:43
 4/5 anonim ***** válasza:
ha veled ezt csinálja akkor a barátnőjét nem szereti. a hely szépfiú és a falu fiatal lotyója kapcsolatban amúgysem a szerelem a mozgatóerő valószínűleg... valószínűleg tetszel neki.
2010. szept. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért ragadna le egynél,mikor kettőt is megkaphat.Kopik a barátnője varázsa,elvileg már beleférhetsz az elképzeléseibe.Visszanyúl érted,nehogy lemaradjon néhány jó numeráról.
2010. szept. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!