Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gerjedek be bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gerjedek be bizonyos férfi parfümöktől, vagy ezeket így gyártják?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy bizonyos férfi parfümöktől begerjedek, amint megérzem az illatát. Eddig ezt 2 férfinál éreztem, mindketten vahy jelenlegi, vagy volt kollégák.

Lányok, ti is tapasztaltátok ezt?



2022. jún. 26. 07:38
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Hát képzeld el hogy ezeket ilyen szándékból gyártják :)
2022. jún. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%

én a légtérbe szoktam bocsátani mpluszláb láb és izzadtságszagot, ha már munkahely.

Nemlehet, hogy izzadt pöcsszagot érzel inkább? Qrvameleg van!

2022. jún. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Mi az a kettő? :D
2022. jún. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Érdekes :)) Nem tudom, nekem pont ellenkezőleg van. Nem igazán bírom, ha egy pasi nagyon illatosítja magát. Minél kevesebb, annál jobb. Vannak parfümök, amiktől kimondottan rosszul vagyok, és némelyik csávó mintha reggelente kölniben fürdene meg, na az a halálom.


Nálam amúgy fordított a sorrend, tehát nem az illata miatt gerjedek rá egy pasira, hanem ha megszerettem az illetőt, akkor a természetes test "szagát" is szeretni fogom.

2022. jún. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki fújjál le vele egy nagyon ronda alakot, ha begerjedsz működik, ha nem akkor hazudtál!
2022. jún. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BohócKolbász ***** válasza:
0%
Nem az illat amire gerjedsz, hanem arra gerjedsz amit ahhoz az illathoz kapcsolsz fejben. Lehet ez akár egy ideális férfi is akivel elképzelsz ezt azt, vagy egy izgis szitu. Bármi ami illsttól függetlenül is felizgat, az felizgat akkor is ha megérzed a parfümöt is. Kérdés hogy bármelyik férfire rákívánsz-e ha megérzed az illatot!
2022. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Egy egy parfum engem is megfog.

De amikor az illat utan fordulva meglátom kié, az meg az életemrol is lehoz, annyira undorito ferfiak is hasznalnak jo illatokat.


De igy jártam motorosakkal is vagy jokocsikkal is.

Nagyon jol néz ki az egesz aztan mikor leszall kiszall az aki vezeti, akkora csalodás hogy egy hájas diszno vagy egy tata vagy egy paraszt hogy már nem is erdekelnek a motorok meg kocsik

2022. jún. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Á.Zoli ***** válasza:
Vannak nagyon jól eltalált parfümök, amik hozzá tudnak tenni egy pillanat fokozásához. Ezt én is tapasztaltam már. 👌
2022. jún. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A jo pasin a jo parfum az elegge beindit engem is :p
2022. jún. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!