Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj velem? Lesz így még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Lesz így még valami?

Figyelt kérdés

18/F vagyok, még szűz. Utálok discoba járni... Nem volt komoly kapcsolatom, részben az én hibámból. Egyszerűen visszataszít ez a mai divat a csajoknál, a kék/lila haj, a dohányzás és hogy minden hétvégén kotta részegre isszák magukat. Persze, van kivétel is, de ők valahogy elkerülnek engem.


Nincs semmi testi hibám, mindenki dicsér, hogy milyen jóképű vagyok, de akkor miért nincs barátnőm? Sokszor olyan jól esne egy puszi vagy egy ölelés. Hol vannak a szép, kedves, szeretnivaló lányok? Vagy én nem vagyok normális? :D


2010. szept. 19. 22:58
 1/2 Funktasztikus ***** válasza:

tudod ez olyan mint a kaptár.csak itt R-virus fertöz(ribi) ami csak a nket támadja meg levegö által terjed....

és sajnos sikerrel szedi az áldozatait:S szoval kikéne fognod még egy fertözetlen nöi egyedet:D

2010. szept. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem mondom hogy nem vagy hibás. Egy dolog nem szeretni a discot én se szeretem, de vannak alternatívák. Pl pubok(nem kocsmák) nem kell hányásig inni magad és a csajok nagy része se issza le magát. A dohányzás tényleg súlyos probléma attól én is rosszúl vagyok.
2010. szept. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!