Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Adott egy nő, aki fiúsan néz ki, fiús a hangja, sportoló. Van elég sok leszbikus ismerőse, leszbikus előadókat hallgat. Ezek jelek?
2010. szept. 18. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Mi van? Mit jelent amit a zárójelbe írtál? Hogy a kérdésed rövid, de hosszú válaszokat vársz, vagy mi? Vagy az én kérdésem rövid?
2010. szept. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek nem bizonyítanak semmit.
2010. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hm... nagyvalószínűséggel leszbikus.
2010. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, de az is lehet, hogy fiús külseje miatt sokan elutasítottak már, így azért barátkozik leszbikusokkal, mert őket is érte már sérülés ilyen téren, így valószínűleg nem fog ott elutasításba ütközni. Ha pedig velük barátkozik, akkor megismer jó pár leszbikus előadót, és lehet hogy megtetszenek a számaik.


Ám valóban lehet leszbikus is, de akkor is, mi van vele?

2010. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit szerintem. RÉgebben általános iskolában én is fiúsan ötlöztem, sportoltam stb, de nem a lányokat szerettem, sőt, annál jobban a fiúkat. Csak egyszerűen így öltöztettek kiskoromban, s nem mertem mondani,h nekem rohandtul nem az tetszik. de utána elkelzdtem máshogy öltözködni. AM h.lyeség h lezbi előadókat hallgat, mert nincs is sok olyan, meg a hangja tetszik neki szentem nem a csaj. Ja és általában a sportoló csajok fiúsak.
2010. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy fiús. Hanem hogy a pesti leszbikus közösség legnagyobb alakjait ismeri. 1-2 ilyen ismerős elmegy, na de nem ilyen sok.
2010. szept. 18. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!