Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna? Annyira gusztustalan.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna? Annyira gusztustalan.

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és sajnos aknés volt a hátam. A felsők kikezdték, és gusztustalan hegek maradtak a helyén(az egész felületen). Nem lehet ellene semmit tenni.:( Ha végigsimítom is lehet érezni, hogy ilyen érdes, a hányinger kerülget. Egyébként érdekes módon az arcom teljesen tiszta. Visszataszító?
2010. szept. 18. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem :) Persze, nem lesz belőle szexepil, de nem gondolom, hogy jelentőséget kellene tulajdonítanod neki :)

15/F

2010. szept. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
jóvanaz
2010. szept. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ha saját magadat undorítónak tartod miért várod el, hogy mások nyugtassanak h nem az... önbizalom fényezése nem más dolga...
2010. szept. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy első.


Biztos vagyok benne, hogy téged is zavarna, kedves harmadik. Levenne az önbizalmadból rendesen..

2010. szept. 18. 17:28
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Nem gondolom, hogy visszataszító. A párom testét több helyen a gyermekkori forrázás csúfítja el, engem mégsem zavar.


Keress fel kozmetológus-bőrgyógyászt, lehet, hogy sokat tudnának segíteni pl. dermabrázióval, lézerrel.

2010. szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia ,örülj neki,h "csak" ennyi,mert nekem még gusztustalanabb hibám van és nagyon, de nagyon szégyenlem.

Szóval ez semmiség az enyémhez képest....

2010. szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha én leírnám h mi minden van a testemen ami zavarhatna megértenéd h miért írom... fogadd el magad. hidd el h ismerkedésnél nem azt fogják nézni h hogy néz ki a hátad. ha meg egy pasi lefikáz miatta akkor azt nem Te érdekled hanem az altájad... kedves harmadik voltam.
2010. szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Elnézést, ha bunkó voltam. Megkérdezhetem Titeket mi csúfít?

Persze, biztos vagyok benne, hogy vannak mások, akiknek még kellemetlenebb, de én ezt akkor is rondának és visszataszítónak találom.

2010. szept. 18. 17:36
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek egyébként!:)
2010. szept. 18. 17:36
 10/13 anonim ***** válasza:
lábaim tele vannak hegekkel. kisebb, nagyobb, szélesebb, keskenyebb... sok műtétem volt. arcomon is vannak hegek, de ezek gyerekkori rosszaságaimnak köszönhetőek.
2010. szept. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!