Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolok még mindig rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok még mindig rá?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, akivel volt egy elég viharos kapcsolatom. Depressziós volt a múltja miatt, az elejétől kezdve rombolta bennem a bizalmat/önbizalmat, a kapcsolatunk az Ő lelki gondjairól szólt. A tipikus mérgező kapcsolat minden pontja igaz volt ránk. Mégis nagyon szerettem, de 5-6hoap után már azt éreztem hogy elég. Nem éreztem magam jól mellette. Szakítottam. Ennek lassan 9hónapja. Nem kommunikálunk, tiltottuk egymást mindenhol mégis eszembe jut sokszor és fájnak az emlékek. Azóta volt 2-3masik nő az életemben. Tudtam nyitni mások felé, viszont nem volt meg az a plusz senkivel sem. Ennek valaha vége lesz? Már gyűlölöm magam ezek miatt tudatosan ha eszembe jut másra kezdek gondolni. Valakinek valami tipp esetleg? Volt már veletek ilyen? Az biztos, hogy nem vagyok belé szerelmes és eszem ágában sincs újra összejönni vele

33/F


2022. máj. 29. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Bláblábláblá... 30 évesen lehetne több eszed, minthogy a GYK-n rinyálj. Biztos, hogy minden az ő hibája volt, és nem is te vagy degenerált?
2022. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:

Jó volt a pennàja, mi?

Hàny évvel volt fiatalabb, koma?

2022. máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert nincs más
2022. máj. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 nem az ő hibája volt minden, nekem is vannak hibáim. Ha elolvasod normálisan akkor csak azt írtam le, hogy miért léptem ki a kapcsolatból.


#2 Aham jó volt, 3ev volt köztünk az én javamra.


#3 Volt azóta meg most is van más, csak valahogy mindig eszembe jutnak a szar dolgok amiket mondott/tett anno.

2022. máj. 29. 14:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Igy tanulod meg ertékelni az újat.


Nekem is eszembe jutnak dolgok pl az exről. Hogy félév muova tole pl azt kaptam hogy kiderult az hogy a hátam mögött online társkeresőzött, míg a barátomtol meg fél év mulva azt kaptam hogy kijelentette hogy meg szorosabbra akarja köztünk fűzni a kapcsolatot es ezért mindent megtesz.

Sokkal jobban kiéleződnek ilyen pillanatok az exemmel valo viszonyításban, mint anélkül.


Vagy

Exem alig ölelgetett puszilgatott negyedévente egyszer ha mondta hogy szeret, a barátom meg már első nap is agyon nyalt falt, és kb már millioszor is elmondta hogy szeret. Annyi érzelmi kín és sivárság után az exemmel, ma úszom a szeretetben és szerelemben a barátommal és minden ölelése, szava tölt és nagyon élem.


Lehet néha azért kellenek a pofonok hogy értékelni tudd azt ha valakivel jó.

2022. máj. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Noren1989 ***** válasza:
#5, inkàbb az lesz,h Kérdezőnk még kötődik,de dugópajtikkal vigasztalja magàt.
2022. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 Köszönöm a választ! Van benne valami.


#6 Nem kötődöm hozzá, nem is láttam fél éve. Abszolút 0 kontaktot tartok vele

2022. máj. 29. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!