Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez így? :-/ (bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így? :-/ (bővebben lennt)

Figyelt kérdés

Azért írok most ide, mert itt talán megtudjátok válaszolni a kérdésemet . :-)

15 éves fiú vagyok, és teljesen átlagos kinézetű se ronda, se nem jóképű (én szerintem legalábbis).

És azt nem értem, hogy az ebben a korban lévő lányoknak miért a cigizős,piálós,füvezős tök idióta normálissan beszélni nem tudó tahók jönnek be?(tisztelet a kivételnek)

Most hadd írjak magamról, kb. 175 cm és 67 kg vagyok, átlagos alkatú.

Szeretek olvasni,sportolni,haverokkal lenni,zenét hallgatni,beszélgetni,gépezni, ez is teljesen átlagos.

Sajnos a családom nem valami gazdag (tudom sokaknak megy ez ennél még rosszabbul), ezért van kb 3 gatyám és ugyanannyi pulcsim, de ezek mindig ki vannak mosva, szóval semmi kaja folt, nem büdös stb.

Átlagos tanuló vagyok, angolból,töriből,föciből és bioszból pedig nagyon jó.

Szerintem teljesen barátságos vagyok és van humorérzékem is, persze vannak hibáim, mint az igazam megvédése minden áron (akár igazam van akár nem), és ha nincs igazam valamiben átalában megsértődöm és átvertnek érzem magam , bár ez eddig csak haveri körökben meg nagyon ritkán otthon fordult elő eddig. :-)

Szóval én magamat egy eléggé korrekt,barátságos embernek mondanám magam(EZ NEM EGOIZMUS!!), és még sem néznek rám a lányok, mert nem a legujabb „fúú de deszkás” cuccokban járok, ez nem azt jelenti, hogy nincs normális ruhám, hanem mondjuk csak a cipőm Nike a többi ruhám pedig C&A-s, sőt van olyan pulcsim is ami turkálós nem szégyellem bevallani.

Én tudok egy cipőt 8-9 hónapig is hordani míg ezek a divatmajmok havonta cserélik őket, és ők ettől felsőbb rendűnek érzik magukat.

Van lány haverom meg fiú haverom is , akik szerint egy teljesen jófej, átlagos srác vagyok.

Szóval a fenti mondat alapján, lányokkal is tökéletessen tudok beszélgetni. Szerintem a belsőm nagyon megnyerő tud lenni (még egyszer mondom nem vagyok egoista, csak leírom, hogy én mit gondolok),de a korombeli lányok inkább a „hebegő – habogó” divat idiótákért rajonganak :-(.

Szóval ez lenne a kérdésem, hogy ez miért van ?


(a helyesírás hibákért bocsánatot kérek!)


Várom az értelmes válaszokat :-) !


2010. szept. 17. 19:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kamuuu : na ezért tudlak irigyelni! :) hogyan csinálod ?:)
2010. szept. 17. 19:45
 12/18 anonim ***** válasza:
ne is tedd!Én se cigizek csak mert most az a divat.Különben is vagy magadért szeret vagy felejtős
2010. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
szóval, ezt nem értem ez mitől van? mi olyan vonzó egy dohányszagú emberben aki még egy értelmes mondatot se tud kinyögni ?:S
2010. szept. 17. 19:46
 14/18 anonim ***** válasza:
próbát megér.... bunkó elküld.... nem bunkó ismerkedtek.... és ha ismerkedtek de mégis rájössz hogy tényleg az olyan parasztokat szereti akkor bukta megint.... de viszont lehet hogy neki akkor csak épp olyan akadt horogra.... amugy pedig ruha: C&A az jó hely én is ott veszem a cuccaimat, mert a többi helyen nincsennek értelmes ruhák ahol van az pedig télleg tulságosan drága.... de igazából a mai csajok ilyenek.... a TV-ben azt látják hogy olyan ruhákat hordanak az emberek akkor nekik is olyan csávó kell aki ugy öltözik.... szóval én szerintem ismerd meg és akkor minden kiderül attól hogy olyan csávója volt nem jelenti azt hogy olyanokra hajt..... HAJRÁ!
2010. szept. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

köszi a választ !:) meg fogom próbálni!

Ami a C&A-t illetni, nem ezt mondom, hogy rossz nekem is nagyon tetszik, de pl nem tudok megendni magamnak egy New Yorkeres bevásárlást :)

2010. szept. 17. 19:58
 16/18 anonim ***** válasza:

.. sajnos ilyen a mai világ, amiben élünk. :S A fogyasztó társadalom tagjai vagyunk, a média azt sugallja, ezt próbálja belénk ültetni tudat alatt, h minnél többet vásárolj, költs.. csak a pénz a fontos.. az a menő, aki gazdag.. aki fogyaszt és a többi és a többi.

UNDORÍTÓ ez a mai gondolkodás és nem jó irányba halad a világ, sajnos rengeteg ilyen tömegarcú fiú-lány van. De hidd el, vannak még normális lányok is, csak jól kell keresgélni.. légy kitartó!! és el fog jönni a megfelelő lány! :) Nem tudom, hány éves vagy, de én nekem az a tapasztalatom, h a 16 éves tinik körében nyerők csak ez a menő külső-üres belső jellegű fiúk.. én is még elég fiatal vagyok, 18 éves.. de én már most érzem magamon, h egyre fontosabb szempont a belső nekem.

Egy okos lány könnyebben szeret bele egy kevésbé nyerő külsejű, de elragadó belsővel rendelkező fiúba, mint egy 'menő', ámbár üresfejű fiúcskába.. :)

Bár én úgy gondolom, h az édes középút a legjobb: adjon is magára és legyen a személyiségében is vmi, ami megfog..

Öltözködésnél pedig szerintem mindenki viseljen olyan ruhát, amiben jól érzi magát( legyen az a kényelmesség vagy a divat miatt).. de felesleges az alapján öltözködni, h milyen a 'márkája'. :)

Na sok sok önbizalmat és sok szerencsét az életben!

18L

2010. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem a ruha teszi az embert szerintem!! de a mai csajok oda vannak az ilyen pozer csavokert :P :/ szerintem csak legy bator es beszelj a kiszemeltedel! :D
2010. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! (:
2010. szept. 17. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!