Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez helyre jon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez helyre jon? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
A makkomon van 3 kissebb duzzanat es a koronan is van de nem nagy lilas.Es ugy latszik h a makkomnak az egyik fele a bal nagyobb valamennyivel es ezert a "nyilas"(ahol vizelek nem tom h mondjak neki)kicsit felen van.:(.De ez mar miota csak en tudom igy van.De a kieligitesben nem zavar,max kicsit erzekeny a makk es nem nedves.:( szerintetek ez nagy baj?
2010. szept. 15. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Robotok lennénk, ha mindenkinek mindene szimetrikus és tökéletes lenne.
2010. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz csak felek h megijed 1 lany h valami nemi betegsegem van,:( v ilyesmi.Amugy 16 eves vagyok meg nem volt szexualis kapcsolatom de epp ezert kicsit felek is tolle.:((
2010. szept. 15. 20:27
 3/7 anonim ***** válasza:
ha kicsi nics kond. Észre se veszi
2010. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tőle*

Védekezzetek, biztos módszer.

2010. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem tul nagy kulombseg van ha oldalrol v szembol nezve nem is latszik,csak en ha nezem felulrol akkor latszik aze...amugy nem lehet semmi fele nemi betegseg,mert miota csak tudom igy van.:( es koszi az eddigi valaszokat.
2010. szept. 15. 20:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gond,majd akkor menj dokihoz ha büdös,váladékozik,és 5ször akkora mint normál esetben.
2010. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oke koszi,ezek kozzul egyelore egyik se.:)
2010. szept. 20. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!