Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ciki az, ha 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki az, ha 19 évesen (csak) 15 cm-es a péniszem?

Figyelt kérdés

Hamarosan 20 éves leszek, foglalkoztat a dolog mivel még szűz vagyok(!) és sokszor feszélyezve érzem magam arra gondolván, hogy esetleg nem elég nagy a péniszem. Több cikket olvastam róla mennyi az átlag méret, legtöbb helyen a 14 cm-ert említik.

Feltenném a klasszikus kérdést, hogy fog e még nőni?

Illetve nem tudom hogy előfordulhat e az, hogy erőteljesebb a merevedés akkor, ha nem csak maszturbálok, hanem egy lánnyal fekszem le (azért gondolom, mert emocionálisan nem összevethető a két szituáció).

Ez egy noname fórum azért kérdezem itt, elsősorban hasonló korú férfiak válaszát várom.


2008. dec. 17. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki. Párom 37 éves, és kb 18 cm lehet, de nem centizni szoktuk, hanem ...khm...


Lényeg: NEM A MÉRET A LÉNYEG!!!(Istenem, ma már vag hatodjára írom ezt ugyanilyen kérdésre)

2008. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hivatalosan 15 cm-től kezdődik az átlagos méret... ugyhogy átlagos vagy, ami azt jelenti, h nem kicsi :) amugy az első két pasimnak is 15 cm volt és ugyanugy élveztem velük a szexet... sőt, ugyanugy fájt az első behatolás is...vajon mi lett volna egy 18assal? lehet sikítok a fájdalomtól... a páromé 22, ami már átlagon felülinek számít, és azt mondom, nem kell irigyelni...persze dicsekszik vele meg minden, de gyakran előfordul, hogy mégcsak nem is lökdös durván, mégis fáj, mikor szexelünk,néha már úgy érzem a méhemet bökdösi, és az kellemetlen...nem tehet róla szegény, de ezt azért írtam példának, h nem olyan jó a nagy, mint azt a pasik hiszik...
2008. dec. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ez megnyugtató, főleg, hogy két nőtől kapom a választ, hogy nem a méret a lényeg.

Lehet hogy csak mi férfiak gondoljuk azt, hogy igenis a méret a lényeg?? hmm..

2008. dec. 18. 04:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Viszont eddig csak a méretre kaptam válaszokat.. lentebb tettem még fel kérdést, érdekelne arról is a véleményetek!
2008. dec. 18. 04:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem a méret a lényeg hidd el!Az a lényeg,hogy tudd használni!Hiába nagy az,ha nem tud mit kezdeni vele az ember!A pasik pedig tényleg naivak,ha azt hiszik minnél nagyobb,annál jobb!:) Hajrá kérdező!!!!:)
2008. dec. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, azt hiszem magabiztosabb vagyok. Talán hamarosan sikerül összejönni egy lánnyal, remélem.
2008. dec. 18. 20:57
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 16 cm és így is rám szól a párom,hogy ne toljam be annyira hirtelen,mert fáj a méhe ha hirtelen lökő mozdulatokat teszek. Úgyhogy sokszor nem értem azokat a lányokat,akik itt a gyakorikérdésekben is lenézik azokat,akiknek 14-17 cm-es pénisze van. Nem hiszem el,hogy egy 20-24 cm-es pénisz tövig be tud menni a lánynak,mert akkor igencsak nagy fájásai lehetnek a csajszinak,vagy szereti ha fáj neki. A másik meg,hogy szintén egy nagyobb méretű pénisznek csak a makkjával tud játszadozni a lány,mert bekapni nagyon nem tudja ha pl a mélytorkot szeretné csinálni a párjának,mert a mélytoroknál az a pár cm is számít hosszban.
2008. dec. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!