Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálja? (a kérdése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja? (a kérdésem túl rövid)

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel időnként beszélgetünk. Leginkább akkor, amikor neki kedve van ehhez, de akkor is önmagát "fényezi", mert eléggé öntelt és magának való.

Van olyan, hogy rám sem köszön, én sohasem köszönök neki előre.

Az is előfordult már, hogy én egy másik fiúval beszélgettem, ő pedig éppen arra jött, és köszönt nekünk, az akivel akkor dumáltam pedig megkérdezte tőlem, hogy barátkozom- e evvel a sráccal, mert neki még soha sem köszönt.

Mostanában megfigyeltem, hogy amikor a közelében vagyok, és mással, másokkal beszélgetek, a torkát köszörüli, vagy köhint egyet, de időnként akkor is, amikor csak elmegyünk egymás mellett a folyosón.

Eleinte azt hittem, hogy csak megfázott, de már régóta figyelem.

Egy kicsit viccesnek találom.


Mielőtt a koromat kérdezné valaki, legyen elég annyi, hogy nem vagyok már tini.


2010. szept. 15. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
féltékeny, öntelt pávaaaaaaaaaaaaa:D
2010. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát, szerintem bőven függ a kortól...hány éves vagy te és a pasi?
2010. szept. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mégis miért fontos ez?

Nem vagyunk már gyerekek.

2010. szept. 15. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!