Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen születésnapi ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen születésnapi ajándékot vegyek a páromnak? A többi lent.

Figyelt kérdés

2 éve leszünk együtt decemberben,gyakorlatilag mindene meg van.Ruhafélét nem akarok venni neki,mert tele a szekrény lassan több ruhája van mint nekem.Cigarettázik de próbálom leszoktatni.Órát fog kapni az évfordulónkra ami közel 30 000Ft.Én még suliba járok nincs önáll keresetem és a félretett pénzemből spóroltam.Valami apróságot kellene vennem.adjatok ötleteket!Októberben lesz a szülinapja.

Köszi!

18L


2010. szept. 14. 19:40
 1/10 A kérdező kommentje:
tudom hogy már szerepel sokszor ilyen jellegű kérdés,de ez most vészhelyzet!Gyorsan kell gondolkodnom mert nem tudom mit vegyek.
2010. szept. 14. 19:41
 2/10 anonim ***** válasza:
ékszer?van nagyon sok szép bizsu,ami már úgy néz ki,mintha igazi lenne,nem olyan drágák,ilyennek mindig örülnek a nők,vagy valami vékonyabb sál?most már szezonja van lassan.
2010. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha hord nyakláncot arra egy kis szív alakú medál, bár az inkább csajos dolog... esetleg egy közös kép rólatok, szép keretbe belegravíroztatsz vmit...
2010. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a barátomban nyakláncot vettem aminek nagyon örült, akkor ő a psy zenéket kedveli ehhez kapcsolodóan afrikai dobot, parfűmöt
2010. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
első vgyok,bocsi,pasi:Dde mondjuk annak se rossz
2010. szept. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valami süti, amit Te készítesz?
2010. szept. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Saját készítésű torta.vagy egy szép éjszaka a legjobb!;) vegyél magadnak valami szexi fehérnemű(vagyha van vedd fel) és lepd meg vele,kényeztesd :D
2010. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a vőlegényem,tehát én lány vagyok....:)semmi baj
2010. szept. 14. 20:59
 9/10 A kérdező kommentje:
sütit mindig csinálok neki amikor hétvégén hazajön,mert külföldön dolgozik.
2010. szept. 14. 20:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor most valami különlegeset süss. :)) Pluszban költekezned szerintem már akkor is felesleges, saját véleményemre alapozva azt tudom mondani, hogy a pasik a saját készítésű cuccoknak jobban örülnek.
2010. szept. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!