Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » én most hülye vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én most hülye vagyok?

Figyelt kérdés
van 1 lány akibe szerelmes vagyok, de nem igazán akarok vele járni. ilyen veletek is volt már?
2010. szept. 14. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy szerelmes csak vonzódsz hozzá.
2010. szept. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hany eves vagy?
2010. szept. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
igen, az vagy.
2010. szept. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jól ismered őt? mert ha nem, akkor nem is igazán belé vagy szerelmes, hanem a külsejébe és abba a személyiségbe, amit hozzáképzeltél.
2010. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

vagy: szűz vagy

2. félsz a csalódástól/párkapcsolatoktól

Nem volt a múltadban valami csalódás?

2010. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
nem lehet hogy jedy lovag vagy, és nem akarsz kötődni senkihez?
2010. szept. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6 bol 3 hülyeséget ír. grat, jó átlag. amugy 17/f és nem volt a multamban csalódás és nem félek a csalódástol
2010. szept. 14. 16:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Vonzódsz hozzá, ez nem szerelem.

Ahhoz ugyanis valamennyire ismerni kéne a másikat. És elfogadni a hibáival együtt. Viszont ha nem akarsz járni vele, akkor csak vonz valami miatt, ami lehet csupán szexuális vágy. A te korodban ez elég erős még, ezért gondolhatod, hogy szerelmes vagy. Az érzés hevessége.

De tán ha leírnád, hogy miért nem akarsz járni vele, kicsit többet értenénk az egészből, és nem ilyen arányban kapnád a használhatatlan válaszokat.

2010. szept. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!