Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire csúnya lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire csúnya lennék?

Figyelt kérdés

Tesóm folyton azt mondja,h nem jól nézek ki.és h még a kiszel tünde is szebb nállam:S szerintetek is igaza van??

itt találtok képet:

[link]

[link]


2010. szept. 14. 02:45
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem nagyon lófejed van, nekem egyáltalán nem tetszel, szerintem igaza van a tesódnak, bocsi :S
2010. szept. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
hányévesvagy?
2010. szept. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
ha ez megvigasztal, a Kiszel Tünde nem szebb nálad
2010. szept. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy csúnya! Sőt, nagyon szép vagy! Nem tudom a testvéred miért mondta, hogy Kiszel Tünde, aki egy bányarém, szebb nálad! Valami gond van a tesód ízlésével! Ne törődj vele! Nagyon szép vagy, csak ne alulról nézz felfelé!
2010. szept. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
inkább nőljetek fel és legyetek jó testvérek,mert jó azért az ha van kire számítani a családból.Amúgy nem vagy csúnya,de tényleg felnőhetnétek!
2010. szept. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Így a szétfotóboltolt képek alapján Kiszel Tünci azért túlzás, de...
2010. szept. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Lehet azért mondja, mert neked is természetes bozontos alul a puncid, mint a Tüncinek!

Nem?

Egyébként ne higgy neki, nem vagy csúnya!

28F

2010. szept. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
90%
Elég zord vagy. Engem taszítasz.
2010. szept. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
100%

Paciarcú vagy de én szeretem a lovakat :)

Nem vagy csúnya...egyáltalán...

Bár szerintem ez a kameraállás nem illik hozzád :D

Megnéznék rólad egy rendes képet amin előröl vagy lefényképezve :D

2010. szept. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
sztem is gyönyörű vagy... mutasd meg tesódnak ezt az oldalt, és mond meg neki h kapja be, mert mindenki szerint szép vagy. max irigy mer ő ronda. küldenél róla is képet?
2010. szept. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!