Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férfi is tapasztalja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is tapasztalja, hogy a nők megalázzák a külseje miatt, de a férfiaknak tetszik?

Figyelt kérdés
2022. márc. 23. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy matyóhímzés, de soha senki nem alázott meg a külsőm miatt. Valószínűleg azért, mert van önkritikám és nem viselkedek úgy, mint aki nem nézett tükörbe.
2022. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha szerinted ez biztosíték arra, hogy senki ne kötözködjön veled, akkor nem tudom, melyik budai villában élsz, de a hétköznapi emberek nem ilyen szerencsések.
2022. márc. 23. 16:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a külsőd, hogy nők kötözködtek veled? Hogy kell ezt elképzelni? Odament hozzád a Sparban, hogy ne haragudjon, maga marha ronda?
2022. márc. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem ilyen direkt módon. Flegma pillantások, lekezelő beszédstílus, barátnőkkel rám mutogatás, majd összeröhögcsélés. Bemegyek valahova, köszönök és nem köszönnek vissza. Ha valamiért szólok hozzájuk, megsértődnek.
2022. márc. 23. 16:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg komoly önértékelési gondjaid vannak, ebből adódóan pedig némi üldözési mánia - kötve hiszem, hogy idegen nők vihogva mutogatnak rád nyilvános helyen. Ahhoz azért nagyon vicces külső kell.
2022. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tehát a világon soha senki más nem tapasztalt ilyen bánásmódot? Mindenki rendes mindenkivel?
2022. márc. 23. 16:42
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, de életemben nem hallottam ilyet senkitől és nem is voltam tanúja semmi ilyesminek.

Biztos, hogy nem te képzeled be...?

2022. márc. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez nagyon furcsa, mert én gyerekkorom óta számtalanszor voltam tanúja és gyakran áldozata is ennek. Irigylem azoknak az életét, akik soha nem láttak ilyesmit.
2022. márc. 23. 16:53
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban megesett 1-2 alkalommal, hogy lányok kinevettek, mert ronda vagyok, de ez a felnőtt kategória. Felnőttként már velem se fordul elő. Pedig az vagyok továbbra is.
2022. márc. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten átérzem, bár én rendes nőket ismerek csak, akik sosem bánnának így semmilyen férfivel. Engem a férfiak aláznak meg a külsőm miatt, bár felnőttként már ritkábban, de iskolában folyamatosan gyötörtek. Férfi eladók flegmáznak, barátnőim férfi ismerősei ridegek velem, utcán is kaptam már beszólásokat és pár éve még egy durvább zaklatós eset is adódott.

Nőktől soha semmilyen bántást nem kaptam.

2022. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!