Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk akik borotváljátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akik borotváljátok magatokat "ott" lent. Hogyan tudod elviselni azt a szúró és viszkető érzést amit a borotválás után 1-2 nappal lehet érezni?

Figyelt kérdés
Mit tesztek hogy elmúljon?
2010. szept. 13. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Erre az Aljas Kúszóbab egy számát idézném: Hogyha viszket megvakarjuk fogadjátok el hogy ez így van... :)

Persze azért csak piánóban ne lássa ország világ.

2010. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

ide lenne egy kérdésem, ti mivel borotváljátok? elektromos vagy sima borotva? és használtok vmi habot vagy vmit?


am a kérdésedre a válasz, az mint az 1-nél, meg kell vakarni :D

2010. szept. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Nekem csak az első pár alkalommal volt gáz, utána nem. Akkor meg néha bekentem aftershavvel, az használt, lenyugtatta kicsit :)

Amúgy általában akkor van ilyen, ha nem elég éles a borotva, amit használsz, vagy ha hagyod túl hosszúra megnőni, és a borotva nem vág, hanem tép.

16/F

2010. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

Mekkora homár csigák vannak már :D


Én sosem tennék ilyet!

2010. szept. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

22:46 vok, 22:44nek:

én sima borotvával, és én használok habot is mert az felpuhítja a bőrt és akk nem "bántja" a borotválás annyira a bőrt, nem lesz ez a szúró-viszkető érzés. Meg aftershavet is.

2010. szept. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

előző válaszolónak

de a csajok 90 %-a szőr nélkül szereti :P

2010. szept. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
az előző válaszoló a 252:47-nek szólt XD
2010. szept. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kézi borotvával borotválom, hab nélkül tusolás közbe és aftershave-t használok.

"Hogyha viszket megvakarjuk, fogadd el hogy ez így van." :D

16/F

2010. szept. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Mint nő, az én álláspontom, és hoszsas kísérletezgetés eredménye szerint is:

ne borotvával, hanem elektromossal nyírd, és ne teljesen kopaszra,csak rövidre.

Így nem fog viszketni utána, a lány is kiigazodik a dolgokon, megtalálja a prémben a szerszámot, nem marad a fél szőrszerkezet a szájában, könnyebben tisztántartható, frissebb illatú, kívánatosabb. Egy kopasz kuki néha elesettnek tűnhet. Egy dzsumbujos elrettentőnek. Egy iylen pedig kívánatos :)

Továbbá, ha egy esténél többet töltötök el együtt a lánnyal, akkor is jövedelmező, mert másodnap ugyanolyan puhi lesz, mint volt.

Ha a lány is így nyírja, akkor nem szúrjátok egymást, megtaláljátok egymást, és fincsiii, tényleg fincsiiii. És lehet gusztusosra nyírni igy is. Szóval nálam ez jött be :D

2010. szept. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
en sima borotvaval szoktam de persze nem tok csupaszra me hogy nez az ki, csak 2-3x vegighuzom egy teruleten es megyek tovabb. ha vegeztel akkor meg kend be arcszesszel. nekem nem szokott szurni
2010. szept. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!