Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamire mindig kivancsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

IQnindzsa kérdése:

Valamire mindig kivancsi voltam. Leszbikusok valaszait varom! Bovebben a bent! (? )

Figyelt kérdés

Mindig ugy gondoltam ,hogy a leszbikus lanyok eleteben volt valahol egy fordulopont/egy csalodas/egy ferfi aki miatt a lanyok mellett dontottek. Valoban így van? Vagy vilag eletetekben tudtatok ,hogy masok vagytok?

Ha tenyleg valami csalodas van a hatterben... akkor elkepzelhetonek tartjatok ,hogy meg az eletben valaha egy ferfi szerepet kaphat az eletetekben?

(Mielott elfelejtenem... 34/F vagyok)

Erett valaszokat varok erett emberektol. Divat bi/leszbik kimeljenek.


2010. szept. 13. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen undorodom a pasiktól és kész!
2010. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Koszi, bar nem valaszoltal a kerdesre ( ;) ). Mindig is undorodtal? Vagy volt egy seg*fej aki miatt megubdorodtal? Elkepzelheto (elmeletben) meg h valaha pasival leszel?
2010. szept. 13. 16:30
 3/11 anonim válasza:
nekem nem volt semmi csalódás. egyszeruen jobban vonzanak a nők már fiatal korom óta. A mostani párom nagyott csalódott a barátjában, ezek után nem bírt megbízni egyetlen férfiban sem.
2010. szept. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
25/L
2010. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt!
2010. szept. 13. 17:41
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia


Én 12 éves koromtól kezdve észrevettem, hogy miközben körülöttem minden lány pasizik, odavannak bizonyos srácokért, központi kérdés náluk a szex stb., én egyszerűen nem érdeklődtem a pasik iránt, nem vonzottak se lelkileg, se testileg, ráadásul mintha egész más világban lennék én és a férfiak... egyszerűen azt hiszem túl érzékeny vagyok egy férfihez. Engem nem a férfiak teste taszít szexuálisan, hanem maga, amilyenek többségben... tehát az a gyakori slamposság, néha durvaság, tapintatlanság, figyelmetlenség, szexcentrikusság stb. Nem beszélünk közös nyelvet. Próbálkoztam fiatalabb koromban néhány fiúval, de egyszerűen lelkileg képtelen voltam őket közel engedni magamhoz. És mivel nálam a szex 95%-ban lelki indíttatású, tehát a szeretetem kifejezése a másik iránt, így testiség sem lett belőle.


Ezzel párhuzamosan még fiatalabb koromban megismertem egy lányt, akivel távoliból közeli jó barátok lettünk, majd ez szerelemmé alakult, és azóta is együtt vagyunk, együtt is élünk.

Nálam így történt.


21 / L

2010. szept. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy megnézek az utcán egy szép és csinos, jó stílusú lányt, mint egy helyes srácot. Nem tudom, hogy ez minek nevezhető, valószínű semminek, egyszerűen csak vonzzák a tekintetemet az esztétikailag szép dolgok, nem hiszem, hogy emiatt leszbi vagy biszex lennék. Sose gondolkozok azon, hogy vajon milyen lehet az adott lány/srác az ágyban, megnézem, megyek tovább, és el is felejtem. Mint egy jó ruhát a kirakatban. Ez viszont már 14-15 éves korom óta jelen van, akkor kezdtem el érdeklődni a szerelem-dolog iránt. De sosem volt azonos nemű párom, nem is vágyom rá. 21/L
2010. szept. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ez ugyanolyan mint a heteroszexuális ez természetes számukra hogy a saját neméhez vonzódik bár én nem vagyok leszbikus csak biszex
2010. szept. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat ismet, de az utolso ketto valaszado eltert a tematol. (Bocsiii :) ) Nem vonom es sosem vontam ketsegbe ,hogy az erzeseik kulonboznek-e a heteroketol.

Amire kivancsi vagyok az az ,hogy volt-e valami (esemeny) vagy valaki (szemely) ami miatt a lanyok mellett dontottetek? Esetleg mindig is ereztetek ,hogy nem erdekelnek titeket a ferfiak? Ezen kivul akar csak elmeletben, amolyan gondolat kiserletkent is, de el tudnatok kepzelni olyan ferfit akit el tudnatok fogadni parotokkent? (Elony ha valaki latta a 'Keptelen kepregeny' cimu filmet (Angolul : Chasing Amy).

2010. szept. 15. 16:15
 10/11 anonim ***** válasza:

13:50-es vagyok.


Én el tudok képzelni olyan férfit, illetve egyetlen egyszer találkoztam egy férfivel, akit el tudnék képzelni szerelmemként és lelkileg társamként, de ő meleg volt. Ő nagyon érzékeny, finom lelki alkatú férfi volt, és az első perctől kialakult köztünk egy szeretetteljes légkör.


Szerintem az én libidóm alacsonyabb az átlagnál, ezért kapnak nálam nagyobb szerepet a lelki, szellemi tényezők, és ezért nem tudok pusztán testi, szexuális vonzalom alapján együtt lenni egy emberrel, még csak alkalomszerűen sem (és valljuk be, a kapcsolatok 95%-a testiség alapján köttetik, bármiféle érzelmi, lelki vagy szellemi összhang nélkül. Sokszor még az alapvető tiszteletet, szeretetet sem adják meg egymásnak a párok.) Tehát nálam egy párkapcsolat elsősorban lelki és szellemi szövetség, és csak ezután jön a testiség. Amelyik férfivel ezt a lelki és szellemi szövetséget átélhetem, azzal elképzelhetőnek tartom a párkapcsolatot. Csak hát az ilyen lelki alkatú hetero férfi annyira ritka, hogy számolni sem érdemes vele.

2010. szept. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!