Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ha látásból ismertek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha látásból ismertek egy lányt és tetszik, milyen jeleket adtok neki?

Figyelt kérdés

Néha találkoztok. Egy- egy szót váltotok olykor.


Hogyan hozzátok a tudomására?


2022. márc. 13. 23:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem küldöd egyértelmű jelet, akkor sehogy.

Ha a pasi félénk vagy tapasztalatlan, vagy csalódott, mert sok elutasítást kapott, akkor nem fog leszólitani.

Várhatod, hogy a sült galamb a szádba repüljön.


Nekem volt egy kiszemeltem, leszolitotttam, kiderült, hogy barátja van. Szted ezek után lépni fogok? Hiába tetszik, már nem a kiszemeltem.

2022. márc. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
58%
Nőként írom,sztm ők nem jeleket adnak,hanem lépnek,pl.elhívnak valahova.
2022. márc. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
12-es vagyok: ha már mindenképp jel:mosoly,esetleg kacsintás,meg úgy látod,érzed a testbeszédén.
2022. márc. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nőként nem gáz kezdeményezni. Ha visszautasít legalább tudni fogod, és továbbléphetsz. Ha nem csinálsz semmit, akkor évekig rágódsz, hogy mi lett volna ha. Az nem gáz? Az életet bátran érdemes élni, sehogy máshogy. Mit veszíthetsz?
2022. márc. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Igaz, csak annyira nehéz.
2022. márc. 14. 11:14
 16/24 anonim ***** válasza:
hosszabb szóváltásba keveredsz vele.
2022. márc. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Az mindig megvan, jön beszélgetni gyakran. Mosolyog rám mindig, ha odajön ragyog a szeme, ahogy mosolyog rám. Nagyon kedves velem
2022. márc. 14. 12:07
 18/24 A kérdező kommentje:
Párja van, nem tudom így elérni úgysem, hogy engem akarjon és ne csak egy kalandra. Abba nem vagyok partner .
2022. márc. 14. 12:10
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd békén. Tényleg frusztráló, hogy ezerszer felteszed a kérdést mindig átfogalmazva. Nem csak 1 férfi mosolyog rád, azokat kellene észre venni akik nem foglaltak.
2022. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj, de nem tudom miről beszélsz. Most írtam ki a kérdést. Eddig még kérdést sem írtam itt ki semmilyen témában
2022. márc. 14. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!