Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen fiúkról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen fiúkról? Fiúk lányok

Figyelt kérdés
szóval az a helyzet hogy van egy srác aki mindig leveleket küldözget nekem.vagyis ő megírja aztán átadja.és naponta többet is, de nem szól hozzám nem beszél velem csak levélben,átadja és vissza megy a helyére. nem akarok tőle semmit és már idegesít, hogy ez megy két hete.nem is írok neki vissza de ő állandóan leveleket írogat nekem. le fog rólam szállni vagy mondjam meg neki h hagyjon? és szerintetek nem gáz h szóban nem beszél velem csak levelen keresztül?
2010. szept. 13. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes beléd, csak annyira gátlásos, hogy csak így tud veled beszélgetni. Tőled ez egy kicsit bunkóság, hogy úgy fogod fel, mikor száll már le rólad. Amíg nem beszéled meg vele a dolgot, nem is fog, mert beléd esett.
2010. szept. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de nem is ismer. új oszt.társ ráadásul 6 évvel idősebb. elsőnek próbáltam vele kedves lenni de már unom és szerintem nem bunkóság h ezt várom. ja és kicsit veszélyesnek tűnik nekem a srác meg drogozik is
2010. szept. 13. 12:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Írd meg, hogy nem vagy az esete.
2010. szept. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem az eseted
2010. szept. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát jó és akkor ezután abbahagyja? mert kétlem :S
2010. szept. 13. 12:40
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát..szerintem..írd le neki, h bocsi de nem vagy az esetem stb..(mint az előző válaszolók is mondták).


Ha továbbra is zaklat szólni kell neki és ha mégsem akkor majd valami fiú barátod lerendezi...én így szoktam segíteni a barátaimnak ha zaklatják őket a fiúk.:D


Am meg ha drogozik akk ne várj mást.:) Nincs élete.:D

Egy nagy nyomorék. Drogozzon csak tovább...30 éves korára biztos eléri majd a 25 kg-t.:)


16/F

2010. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Így már máshogy hangzik, mint ahogy először írtad. de így is vmit neked kellesz lépni, mert ő vszínű nem fogja abbahagyni, amíg ki nem ábrándítod magadból.
2010. szept. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

:D hát ez elég f*s , érdekes egy gyerek lehet :D


sztem ha 1x ráordítassz , vagy nem az hogy ráordítassz , csak hangosabban rászólsz mások előtt is akár akkor abbafogja hagyni , meg elsírja magát.

2010. szept. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem gondolatolvasó. Várj az ítélkezéssel addig, amíg nem tettél egy próbát.
2010. szept. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Először szép szóval próbálkozz, aztán jöhet a bunkóság.
2010. szept. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!