Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok az ilyen testalkatról?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a többség szerint csúnya, nem elég nőies, de akkor vajon mitől ilyen népszerűek ezek a nők Instagramon? Mégis milyen rétegnek tetszhet az ilyesmi? A pedofil hajlamúak valóban buknak erre?


[link]

[link]

[link]



2022. márc. 8. 15:15
A kérdező szavazást indított:
Bottal se, szörnyű
Nem tetszik, de nem is taszít annyira
Elmegy, rendben van
Szilikoncicikkel, fenékimplantátummal jó lenne
Nagyon tetszik, ideálom
38 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Tökéletes!
2022. márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Mik ezek? 😂🤢
2022. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Ezek nem a pedofilok, hanem az efebofilok kedvenc alakjai, akik valahol megrekedtek a személyiségfejlődésben, és tipikusan "vékony, kedves, irányítható lányt" szeretnének felnőtt férfi létükre.


Amíg így néztem ki, nagyon nem fogtam fel, kellett pár év, már felfogom, mennyire "gyerektestem(és viselkedésem)" volt, azért vonzottam annyi beteg embert.

2022. márc. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

#3:


+1


Bár szerencsére sok normális korombeli van, de ezeket az ürgéket úgy kell levakarni sokszor…

2022. márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Ki mondta, hogy nem noies?!
2022. márc. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Miért nem nőiesek?

Lapos mellük és a fenekük nem ettől lesz egy nő nőies.

2022. márc. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mint vmi girhes éheztetett kutya olyanok, szemük is üres mint a halál
2022. márc. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Na pont ez az, nálunk az ilyen csajok a "menők".
2022. márc. 9. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
79%
De sok baromarcú van itt ember tiszta szégyen a hozzáállásotok de komolyan ha kövér lenne az lenne a bajotok jaj de persze ha kövéreket támadják az nem baj azok mellett ki kell állni még akkor is ha valaki már olyan kövér hogy beteg lehet tőle vagy bele is halhat miért nem lehet egy véleményt undok beszólás nélkül megfogalmazni? Tipikus magyar ezért is utálom hogy ide születtem …
2022. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Tökéletes :)
2023. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!