Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha nem kell barátnő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nem kell barátnő?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, kiábrándultam már a szerelemből, ha valamilyen igényem van, akkor arra szerzek valakit egy partyban, van olyan, h napi 10 kiscsajjal smárok egy buliban, és mind jól néz ki. A barátaim pedig a társas igényeimet is kielégítik.

Csak fura, h mindenki mindig hújj, de szerelmes, engem meg nem érdekel az egész.

Vagyunk még így páran a haverokkal, h játszunk inkább csak, és nem érzelgősködünk, meg csöpögünk össze-vissza, mégis megkapjuk mindig, amit akarunk.


Mi a véleményetek erről?


2010. szept. 12. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem erre majd térjünk vissza 20 év mulva, amikor már egy fiatal csaajt sze fogsz érdekelni és hiányozna egy társ mellőled...
2010. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én meglehetősen nagyot csalódtam eddig a szerelemben, és a másik nemben. Pártolom a hozzáállásod,nem himringyózlak le, mert szivem szerint hidd el én is ezt tenném. Csak nem vagyok ez a tipus. Igazábol nem mondom, hogy hú most legyél szerelmes, mert gondolom nem birnád a korlátozást. :D Nekem is a barátaim a társas életem, bulizni meg csak házibulikba járok szal' megvagyok elégedve ezzel.

Szerintem mindenki más, neked most erre van szükséged, hát tedd ezt! :D

17L

2010. szept. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megértelek. Gondolom már volt több hosszabb kapcsolatod is esetleg szerelmi csalódásod!


Most egy darabig így fogsz érezni, de ezzel nincsen semmi baj :) szerintem még változni fog !


Ha így jólérzed magad, akkor hajrá! Csak más lányt ne bánts meg ezzel, vagyis tisztázd előre, hogy ami történik, az csak egy kaland!

2010. szept. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
remélem a napi 10 csaj egyikétől már elkaptál valamilyen nemi betegséget....
2010. szept. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem egy partyban senki sem az igazi szerelmet keresi. Nyár elején mondjuk volt olyan, h csak azért összejöttem valakivel, mert nem akartam nemet mondani neki, és, h lássa, h mennyire szar party vagyok, kb kutyaként bántam vele, de mindenbe belement... Így dobnom kellett...
2010. szept. 12. 16:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is, tégy meg egy szívességet, és ha majd belefáradsz ebbe az életvitelbe, menj el egy kivizsgálásra, ha komoly kapcsolatba kerülsz, és derítsd ki, nem hordozol-e esetleg vmi a nőkre káros nemi betegséget, ami a ffiakon meg sem látszik.


Ha van egy ilyen időszakod, azzal nincs semmi gond, csak ne tartson 10 évig, mert akkor megkeseredsz majd. Esetleg próbálkozhatsz online társkeresőkben, nem társat, hanem beszélgetőtársat keresni, és ki tudja, nem-e rátalálsz a lelki társadra, ha majd hiányzik a női beszéd az életedből, addig is, save sex.

2010. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!