Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok fiúk/férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok fiúk/férfiak, ha egy nyilvános helyen rád mosolyog egy lány/nő? Kértetek, így randít, ha tetszett az illető? Besültettek vele, vagy sikerrel jártatok?

Figyelt kérdés

2022. febr. 19. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Boltba postàn bankba nem lehet mosolyogni a maszk alatt ugysem làtszik 🙃
2022. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Varga Lilian ***** válasza:
100%

Én nem férfi vagyok, de a másik oldalt letudom írni, ugyanis nekem már volt olyan hogy odajöttek.

Szóval szerintem ezt lehet jól is csinálni csak frappánsan. Ha úgy mész oda hogy “ na Hello cica” akkor nyilván lefagy a mosoly, de ha egy kedves és jópofa esetleg még humoros felszólalásod lenne és nyilván kölcsönösen tetszetek egymásnak akkor azt gondolom hogy nem lehet baj.

Olyan sztori meg mindig van hogy valaki felsül mert ismeretlenül odamenni a másikhoz mindig egy zsákbamacska. :)

2022. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Van benne valami.Akkor utcára vagy a covid előtti/utáni életre gondoltam


#2 "Ha úgy mész oda hogy “ na Hello cica” akkor nyilván lefagy a mosoly"

Biztos lefagyna, én sem férfi vagyok :D Azt kitudja, lehet sikerem

lenne:D

De én is ezen a véleményen van, ha normálisan viselkedik a férfi, akkor nagy gond nem lehet. De úgy látom ez az ismerkedési forma kezd kihalni. Gondolom az elutasitástól való félelemés a covid is szerepet játszik ebben.

2022. febr. 19. 21:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, és mindenkire vigyorgok, de sajnos azért, mert bolond vagyok. :D


Ettől függetlenül volt már, akinek így tetszettem meg.

2022. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt aki randira hívott, mert elbambultam és azt hitte, hogy lesem.😂
2022. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, és nem jelent semmit sem.
2022. febr. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még sosem fordult velem elő, sem az, hogy egy nő rám mosolygott, sem az, hogy leszólítottam volna.


Ha mégis mosolyogna, akkor vagy csapdának hinném, vagy azt, hogy mögöttem van valaki és neki szól a mosoly.

32F

2022. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!