Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik között nagy a korkülönbség a párjával?

Figyelt kérdés

Egy kicsit hülyén fogalmaztam meg a kérdést,de máshogy nem tudom most,bocsánat:D

A lány 16-18 körüli,a fiú 25 körüli,vagy több/kevesebb 1-2 évvel.Vannak itt ilyenek?Milyen a kapcsolatotok?Jól megértitek egymást?A családotok mit szólt hozzá?Szerintetek müködőképes lehet ekkora korkülönbséggel egy kapcsolat?

17L


2010. szept. 10. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
a nővérem aki 19 éves most jár egy 30 éves csávóval. szerintem az már kicsit sok, de hát az ő döntése. de amit leírtál még nem vészes annyira sztem
2010. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok,és nemrég voltam 38 éves.A párom 30 éves..

10 éve élünk boldogan,és jövőre ha minden jól megy összeházasodunk...

Hogy a család mit szólt hozzá?

Nos a párom apja ki nem állt engem,és nem voltam más a szemében mint egy öreg gyerekes nő aki a fia fejét akarja elcsavarni..Soha nem fogadott el,igaz megismerkedésünk után 8 hónappal meghalt.(78 éves volt,szóval idős volt már akkor)

Az anyukája elfogadott az első perctől kezdve,és ma is nagyon jó kapcsolatban vagyunk..Nem lakunk együtt,de örömmel fogadom ha eljön hozzánk(külföldön élünk) és mi is nagy örömmel megyünk hozzá..Az én családom is szó nélkül,és rögtön elfogadták...Voltaképpen az apja kivételével nem volt semmi gond a korkülönbséggel...

A fiam is imádja,így evvel sincs gond...(a fiam 18 éves,és 8 éves kora óta a párom neveli)

2010. szept. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyapám 1901-ben született, a nagyanyám 1928-ban.

Ez még ma is szép teljesítmény lenne.

Akkoriban majdnem menekülniük kellett miatta a faluból, de kibírták halálukig.

9 gyerekük született. Akkoriban még nem fogyott a magyar.

2010. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

10 év van köztünk bnőmmel,6 éve vagyunk együtt.A családjával való első találkozó előtt izgultam,hogy felpofoznak vagy valami,de pont fordítva volt,bejöttem nekik,sőt,1 év múlva ők noszogattak,hogy mikor költözünk már össze.

Mai napig,ha átmegyek terülj-terülj asztalkámmal fogadnak.

2010. szept. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!