Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szemét vagyok? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét vagyok? Többi lent

Figyelt kérdés
Egy hónapja mentem férjhez, nagyon szeretem a férjem meg minden.,de egy nagyon régi haverom 2szer is volt nálunk, de ugy, h a párom nem tudja.a második alkalommal mikor itt volt a haverom akkor a számra adot puszit és nem ellenkeztem.:S és szeretném újra látni.
2010. szept. 10. 10:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Egyhónapos házasság után??? Mi a francért mentél hozzá mégis ??


Röviden: mocskos ribanc. És nem azért mert meggondolod magad és más kell a férjed helyett, hanem azért mert gerinctelen módon a háta mögött kavarsz, ahelyett, hogy nyíltan elé állnál és megmondanád hogy tévedtél, és ki akarsz szállni.

De akkor is basszus, egy hónapja azzal az emberrel akartad leélni az egész életed, vele akartál családot, gyereket, leélni 50egynehány évet, és egy hónap alatt ekkorát változtak az "érzelmeid"?

Részedről már a házasság is hazugság volt szerintem.

2010. szept. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy basszus ? Mert hogy agyilag és érzelmileg max 14 az is tuti .

Ha van egy kis kétejed is mi a francért mész hozzá bárkihez . Válj el most azonnal ! Hagyd a férjedet élni , had szerezzen magánek egy normális nőt , ne egy ilyen aljas ribancot !

Te meg komolyodjál meg elöbb és csak utána kezdj bele komoly kapcsolatokba , addig meg dugasd meg magad minden jött-ment pasival ...

És igenis te NEM SZERETED A FÉRJED !

2010. szept. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
61%
Mér vetetted el magad? Pénzes a férj? Akkor 1 pénzéhes számító is vagy a ribi mellé! Rem lebuksz és veled törli fel a padlót a párod!
2010. szept. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Undorító vagy..
2010. szept. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy mond el a férjednek miután átgondoltad neked mi is a fontos vagy kiderül 5 év múlva aztán csak szívhatsz de nem mellékesen az ilyen nők haljanak meg.
2010. szept. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az oltást a többiekre bízom, kapsz még eleget.


Hát a férjed nem szeretheted az biztos.

Hiszen tudod, hogy ez fájna neki, máskülönben nem titkolnád. Ennek ellenére, 2szer is kavartatok, plusz csók is volt. Ráadásul be sem akarod fejezni... Ez nem a nagy szeretet jele, legalábbis én ekkora "szerelemből" tuti nem kérnék...


Ha szereted még egy kicsit, ne törd össze (mindenkit kikésztítene 1 hónappal az esküvője után egy ilen), vagy szakíts meg minden kapcsolatot a "haverral", vagy a lehető legtapintatosabban, és leggyorsabban válj el. A harmadik út, hogy elmondod a párodnak őszintén, és döntse el ő, hogy mi legyen, ha már te nem tudod.


29F

2010. szept. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
mint sokan mások én is csak nevetek rajtad, ilyen nő(??) nekem sem kellene, aki minden f@szi után futos még a házasságban is. Nézz már magadba, szemét vagy ahogy írtad. Az ilyenek ne menjenek férjhez.
2010. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Lefogadom hogy azért tetted be a kérdést mert vezekelni akarsz.Tudtad hogy le fognak ribancozni,és egy pozitív válasz sem lesz.Ki kell hogy ábrándítsalak.Ennyivel nem úszod meg.Megígérem.
2010. szept. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
mar ne is haragudj de legalabb ne a ferjed hazaba csinald...olyanrol hogy tisztelet meg nem hallottal. de mindegy hol csinalod,nagyon nagy szemetseg. nincs lelkiismeretfurdalasod? szerintem is csak egy ribanc vagy.
2010. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!