Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két lelkileg sérült ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lelkileg sérült ember (előző szakítás miatt) ha egymásba kapaszkodva állnak fel, működő kapcsolat lehet?

Figyelt kérdés

Ha miközben patyolgatjak egymás lelkét, egymás támasza lesznek, nagyon jó barátok is lesznek egyben, számíthatnak egymásra jóban rosszban, az ilyen kapcsolat működhet hosszútávon? Vagy ez csak ideig óráig fog tartani? (Nem friss szakítás egyik részről sem, de még érződik a szakítás negatív hatása)

Tapasztalatokat szívesen olvasok.



2022. jan. 26. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
az én lelkemet is leápolhatná valaki
2022. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen könnyen összedőlhet úgy, mint egy kártyavár.
2022. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Működhet, de nem feltétlenül így alakul. Olyan is előfordul, hogy kikupálódnak, majd azután jönnek rá hogy nem is illenek össze, addig ugyanis az volt a közös cél,hogy helyrejöjjenek lelkileg.
2022. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem bizti, attól függ, hogy mennyirre betegek, milyen fokú a sérülés.
2022. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy a kémia működhet, viszont ezek a betegségek/állapotok nem konstansak. Két depressziós sem ugyanolyan. Hiába értették meg az érzéseimet, ha a partner a tipikus otthon ülős, fetrengős depressziós volt, én pedig aki a munkába menekül és így gyógyul.
2022. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem.
2022. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Amint talpra áll az egyik legalább elveszti az értelmét a kapcsolat, és szép lassan meghal.
2022. jan. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!