Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólitsam le?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok suliban tetszik 1 lány.

Mit mondjak neki?


2010. szept. 9. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Interjúkat készítek az iskolaújságba.
2010. szept. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem, csak menny oda hozzá magabiztosan, köszönj, kérdezd meg pl.hogy lesz e még órája. Aztán mondja mondjuk hogy igen még egy..és akkor mondjuk mondd neki hogy, óra után nem e találkozhatnátok..;) szerintem!!!:P de lehet valakinek lesz ennél jobb ötlete.. na heló
2010. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
hát például ha ismerős ismerőse, akkor először ráköszönsz, megkérdezed hogy te vagy a "xy" ismerőse, azt mondja igen, utána bemutatkozol, meg hogy honnan ismered azt az ismerőst, utána bármilyen téma, és ha esetleg az van hogy becsöngetnek, azt mondod találkozhatnánk később, és ha bejött neki ez az egész azt mondja igen.
2010. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hé Te! XD
2010. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kössz az értelmes válaszokat, de látom az IQ huszárok itt is vannak!

Jöhet még pár.

Kössz!

2010. szept. 9. 18:35
 6/6 anonim válasza:

Ezt mond neki szia cica van gazdád? :D


Mond el neki hogy érzel iránta hátha kölcsönös az érzés, aztán hívd el valahova :)

2010. szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!