Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szét mentek valakivel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szét mentek valakivel, de állítólag vissza akarnátok menni a másikhoz, de félre érthető jeleket küldtök az illetőnek?

Figyelt kérdés

Szóval félre érthető jeleket küldök az illetőnek, amiből nem érzi azt a szerencsétlen, hogy van ennek a kapcsolatnak még újra kezdési lehetősége, és a másik közbe lefeküdne valakivel, és elmondaná nektek, ti akkor is újra akarnátok kezdeni, vagy azért mert mással szexelt az illető feladnátok? Hivatalosan nem voltatok együtt, szóval nem megcsalás.

Ez inkább csak a vágyak kielégítése végett történt, hogy szexelt a másik valakivel.


2022. jan. 16. 05:16
A kérdező szavazást indított:
Elnézném, és megbocsájtanék, hisz nem voltunk együtt
Megbocsájtanám, de nem kellene többet nekem se
Nem bocsájtanám meg, sőt meg is gyűlölném
8 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:

Félre érthető jelekről úgy nyilatkoznék, hogy az akihez vissza akarnál menni állítólag nem egyszer könyörög neked, hogy találkozzatok, hogy jöjjetek össze újra, de te valamiért még is azt sugárzod felé, hogy te nem akarod. És még a szex témáról se akarsz hallani se.


Most egy ilyenből nekem az jön le, hogy nem akart a másik, nem? Jogosan érezném ezt, ugye?


Elmondtam exemnek ezt a lefekvés dolgot, és közölte, hogy gyűlöl, meg dögöljek meg, meg stb, de hát nem voltunk együtt. Az hogy beszélgettünk, nekem nem jelentette feltétlen azt, hogy vissza akar jönni, pláne, hogy folyamatosan azt adta a tudtomra, hogy nem akar vissza jönni, és ne idegesítsem vele. De ahogy elmondtam a lefekvés dolgot, hozzám vágta, hogy ő újra akarta kezdeni velem.


Csak szerintem nem fair?

2022. jan. 16. 05:20
 2/4 A kérdező kommentje:
Aki arra fog szavazni, hogy "nem kellene neki se többet", még is miért? Ha beláthatóan ti basztátok el a kommunikációt és rosszul adtátok át a másik felé azt, hogy akartok még tőle valamit?
2022. jan. 16. 06:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért kéne a végletekig várnia annak, aki ki lett dobva? Minden embernek vannak szükségletei, ha most fél évig húzza ez a csaj, majd mondva csinált okkal ugyan úgy leráz, akkor fél évig tűrtőztessem magam egy olyanért, aki magába se biztos?
2022. jan. 16. 06:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem akar visszakapni. Pont.

De ettől még úgy érzi, hogy az övé vagy, és elvárta volna, hogy hónapokig könyörögj neki, ő meg élvezi, hogy futsz utána.

Most ugyanúgy megcsalásnak érzi ezt, mert ő se zárta le ezt a kapcsolatot teljesen. De ez NEM azt jelenti, hogy újra akarta kezdeni. Egyszerűen csak hazudik, hogy fájdalmat okozzon neked, mert tudja, hogy ezzel tud bántani, hogy most emiatt te vagy a hibás, ha nem kezdhetitek újra.

Zárd ezt le, hagyd ezt a nőt!

2022. jan. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!