Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hivő vagyok, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szmnt kérdése:

Hivő vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves hivő vagyok, és nem szexelhetek esküvőig! Be is tartom. Orállal viszont mi van?? Az engedélyezett?
2010. szept. 8. 00:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem szexelhetsz? Tilos? Rossz hír: az orális SZEX is szex...

Meggyőződésből szeretnéd megtartóztatni magad? Csak mert az teljesen rendben van. A Biblia szerint nem ér a szex házasságon kívül és ha ezt szeretnéd betartani, mert hiszed, hogy azért van ez, mert így jó neked, nem sérülsz fölöslegesen és ez Isten terve az emberrel és így lesz tökéletesen boldog, akkor rajta! Ha viszont azért, mert azt mondják neked, hogy "tilos", akkor iszonyú béna amit csinálsz. Meg ez is; mégis kiktől kérsz tanácsot??? Mit hittél mit fognak mondani neked? Pontosan tudod Te magad is a választ, SzVSz.

2010. szept. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nemtom pontosan hol, de a mózesi törvényekben vhol azt is tiltja... legalábbis én úgy tudom... Jézus pedig azt mondta, hogy nem eltörölni jött a törvényt, és hogy abból semmi el nem múlik, hanem örökké megáll... tehát ha akk bűn volt... akk most is az (de ha szeretnél értelmesebb válaszokat is kapni... sztem tedd ezt fel a vallás kategóriába) ;)
2010. szept. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!