Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerelmi bánat? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelmi bánat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az osztályban van egy fiú akibe halálosan belezúgtam, az egyik barátnöm szerint gyűlöl, a másik barátnöm pedig járt vele ő meg azt mondta h. vetessem észre a fiúval, hogy oda vagyok érte és akkor majd kimutatja az érzéseit akár rossz,akár jó.(szerintem ez rossz ötlet meg se próbálom)Két hete alig eszek,alszok és a fiút nézem egyfojtában de akár sirni is tudnék.Kérlek segítsetek, mert szüleim is aggódnak és a barátaim is!
2010. szept. 6. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tetszik ez a nem evés nem alvás nekem sem...

Ez nem szerelmi bánat ez félénkség és az h miért nem eszel vagy alszol az a stressz miatt is lehet vagy bármi más is kiválthatja akár betegség is...

A fiúnál pedig ha be akarsz vágódni nem kell sok mindent csinálni... mosolyogj rá ha rád néz... dicsérd meg néha ha van egy jó cucca ami tetszik...(mármint azt a cuccát) mondj neki pár kedves szót és hidd el meg fog rólad változni a véleménye és ha mázlid van és nem félénk még az érzéset is kimutatja...

2010. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk kellene tudnunk, hogy te mit érzel? Mi értelme volt ennek a kérdésnek? Ne sajnáltasd magad, vagy ha mégis, akkor inkább egy fórumra írj, ne ide.
2010. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az!Jaj,hááát lehet,hogy a barátnődnek van igaza.Vetesd észre magad vele,ha nem múlik el ez az érzés.Egyszer elmúlik,mert nem tart örökké,de nem jó,ha sokáig kínzod magad,mert ez már tényleg súlyosabb egy kicsit.Ha mondjuk 1 héten belül nem lankad ez az egész,akkor ideje a tettek mezejére lépni.Figyelj:vagy összejöttök vagy barátok lesztek vagy semmik.Se valami történni fog és mindegyikre ugyanannyi az esély!!!Nem is kell feltétlenül megmutatnod,hogy odáig vagy érte (az állítólag nem is jó,mert a könnyen horogra akadó lányokat nem mindig becsülik meg).Egyszerűen menj oda hozzá,próbálj meg vele beszélgetni,barátkozni.Mondjuk tudom,hogy ez nehéz,én ilyen szituációban nagyon zavarba jönnék,meg nagyon félénk is vagyok,de ez így nem maradhat,hogy nem alszol,nem eszel normálisan és ilyen rosszul érzed miatta magad!Amúgy mennyire ismered?Lehet,ha közelebb kerülnétek egymáshoz,kiderülne,hogy nem is olyan,amilyennek gondolod...
2010. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!