Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jön össze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, nem volt még barátnőm, és csak buliban csókolóztam. Egy lány volt az életemben, az is két hétig, aztán a tudtomra adta, hogy mást szeret. Egyébként helyesnek és humorosnak tartanak, és meg szokták kérdezni főleg lányok, hogy miért nincs barátnőm, mert hát de jól nézek ki. Ettől a kérdéstől a falra mászok. Eddig akárhány lánynál próbálkoztam, mind elutasított. Ezt persze nem válaszolhatom, inkább azt mondom, hogy saját elhatározásból nincs. Utálom ezt hazudni, de az igazat ciki lenne elmondani. A pofára esésekből meg már elegem lett, és most ott tartok, hogy nem is próbálkozok, lesz ami lesz. Ugyanakkor nem tudom kiverni a fejemből azt a gondolatot, hogy nekem kell valaki. Nagyon görcsölök ezen. Azért hogy ezt leplezzem, mondogatom mindenkinek, hogy én szingli életmódot folytatok, pedig valójában én lennék a legboldogabb, ha végre összejönne.
2010. szept. 5. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

kép?

így nehéz

2010. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért nem jön össze mert görcsölsz, ahogyan leírtad. Tudom szar hallani, de fel kell hagynod azzal, hogy barátnőt szeretnél és majd akkor összejön. A kisugárzásoddal lehet probléma szerintem.
2010. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 crystal90 válasza:

mert meg nem botlottal meg az igaziban csak kitartas :)

akkor fog megjelenni miko nem is szamitsz ra nem kell keresni megtalal az magatol

2010. szept. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha aztmondod saját elhatározásból az olyan mintha aztmondanád h a fiúkat szereted ezért nincs csaj.

Beszélges és ne akarj csajozni :) Majd lesz vki aki mindent megtene érted :)

2010. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ILYET NE MONDJÁL : hogy saját elhatározásból nincs

mert ezek a lányok akiknek mondtad,már szerették volna se fognak bepróbálkozni nálad. 34F

2010. szept. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!