Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Cigis lányokkal való smárolásh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigis lányokkal való smároláshoz kell gusztus?

Figyelt kérdés
én csak azért kérdezem, hogy egy cigi után mennyire büdös egy lány szája? (jó, lehet kicsit durva a szóhasználat, de ezek tények) én nem szivok semmit, meg sose szivtam (ja,de az életemmel szivok mindig) nekem mennyire lesz visszataszitó, hogy a lány cigizett?
2010. szept. 5. 16:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én is utálom a cigis lányokat , de sanos egyre többen bagóznak , mert az menő .

Bár én is láncdohányos vagyok , mert minden szilveszterkor elszívok 1 szálat az új év "köszöntőjének" , és hogy idén is meg volt az évi nikotin adag :D .

De igenis lányok ! (és pasik ha női oldalról nézzük) ! Gusztustalan a szátok , a ruhátok , a hajatok szaga illetve íze !

2010. szept. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ha előtte nem bagózott 1-2 órával, akkor lehet kellemes, nekem az volt a barátnőmmel, de ha füstöl közben, az gusztustalam.
2010. szept. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
az en parom egyfolytaban szív, en meg még csak nem is probaltam... es meg sem zavar, ha smacizunk a cigi ize...Igaz nem menthol izü a smaci de meg mindig jobb mintha mastol lenne büdi a szaja :D
2010. szept. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

nem dohányzom, és undorodom a cigitől. szagától, és a dohányos lány ízétől is.

milyen lesz? kiábrándító, hányingerkeltő.

2010. szept. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én dohányzó lány vagyok az uj pasim nem cigizik,meg is mondtam neki hogy ebböl nem akarok konfliktusforrást ha nem tudja elfogadni a tényt akkor ne kezdjuk el...ez volt 1,5 éve és mostanában már kezdi mondogatni hogy budös bagós vagyok...:S
2010. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen ne csodálkozz. Ez nem olyan dolog, mintha egy megváltoztathatatlan dolgot kellene elfogadnia.
2010. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok.számátottam rá hogy elöbb-utóbb szóváteszi a dolgot,de ugy gondolom nem árultam zsákba macskát kerek perec megmondtam hogy cigizem és nem akarok leszokni ha ö akkor ugy gondoltam hogy nem számit akkor elvárom cserébe hogy ne b@sztasson emiatt.
2010. szept. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!