Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki lenne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki lenne ha magamrol csinálnék közvélemény kutatást?

Figyelt kérdés

és egy átlagos kulsejű csaj vagyok , se nem szép se nem csúny , szerintem , arra gondoltam , hogy nagyvárosban egy délután csinálok a parkban a fiatal fiuk közt egy kutatást , megkérem őket hogy egy kis cetlire írják fel hogy szerintük 100 as skálán hányas vagyok , mi az ami tetszik és mi az ami nem tetszik nekik rajtam , majd összehajtva adják ide,

így pasi szemmel látnám magam , és mivel ismeretlenek remélem őszinték is lennének , nos 19/L


2010. szept. 5. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát nem tom:S..de én szívesen megnézlek^^:))
2010. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem jó, feküdj is le mindegyikkel, és utána rangsoroljanak.

Úgy valóban pasi szemmel látnád magad

2010. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

dobj egy privát üzenetet


20f

2010. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem ciki, csak hülyeség. Attól, hogy kapsz egy átlag véleményt magadról, még nem biztos, hogy a kiszemeltnek ezzel az átlaggal megegyező az ízlése.
2010. szept. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nincs kiszemeltem :) csak kiváncsi vagyok ,mert fiuk mondják hogy wow de jo csaj vagy , de mégsincs senkim , szal elő furi , igy rájönnék mi van
2010. szept. 5. 15:06
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha a "nembulizós" véglet véleménye is érdekel, akkor írhatsz nekem is. :) 18/F
2010. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
épp azért nincs,mert félnek leszólítani meg bármi,mert ugye szép vagy stb,és fosnak h kosarat kapnak,stb:Dszemélyes tapaszalat:D
2010. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tegyél ide be egy képet és mi szívesen pontozunk téged.

Nem kell ehhez lemenned a parkba.

2010. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A cikin jócskán túlmutat, amiről beszélsz. Kinek szól az értékelés? Magadnak, vagy úgymond referencia, hogy 50 megkérdezettből mennyinek tetszettél? Mindenkinek akarsz egy kicsit tetszeni, vagy pár pasinak nagyon?? Mivel te vagy a kérdező, ezért nem lesznek rá objektív válaszok, idegennek lehet azt mondanák - "szia, szerinted hogy néz ki az a lány?" kérdésre - hogy ló pofád van és nagy az orrod, neked viszont azt mondják hogy tök helyes vagy, stb.. Tehát hiteles eredmény valószínűleg nem születne!

Lehetőségek is vannak benne, mint az önbizalmad növelése, bátorságpróba és időtöltés...

2010. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

nem akarok képet linkelni , szeretek arctalan maradni ilyen oldalon, lehet a haverjai is látják , az viszont ahol csinálnám egy vidéki kisváros csak az osztályommal megyünk tanfolyamra egy hétre , így tuti nem tudja meg ismerős és nem lesz ciki :)

ja és azért adnák ide összehajtott kis lapocskán az értékelést hogy objektívek legyenek , és ne a szemebe keljen mondani

2010. szept. 5. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!